کد خبر: ۱۱۰۰۴۵
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۶
بانک سپه در بخش‌های مختلف نهمین نمایشگاه تراکنش ایران حضور چشمگیر دارد.

حضور درخشان بانک سپه در نهمین نمایشگاه تراکنش ایران

به گزارش آرانیوز به نقل از بانک سپه؛ دکتر آیت اله ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه علاوه بر حضور در هیئت داوران جشنواره چهره‌های ماندگار و مراسم افتتاحیه نهمین نمایشگاه تراکنش ایران، در پنل تخصصی تاب آوری و نوآوری در اکوسیستم صنعت بانکداری تجارب ارزنده خود در حوزه بانکداری را با صاحب‌نظران و کارشناسان حاضر در این رویداد مهم به اشتراک گذاشت و از غرفه های شرکتهای حاضر در نمایشگاه بازدید کرد.

دکتر حسینی قائم مقام مدیرعامل بانک سپه نیز ضمن حضور در مراسم افتتاحیه نمایشگاه در نشست نقد و ارزیابی بانک ها در مسیر تحول دیجیتال در روز دوم نمایشگاه به ارائه سخنرانی خواهد پرداخت.

بهزاد صفری معاون فناوری اطلاعات بانک سپه یکی از سه سخنران نشست هوش مصنوعی ریزش و رویش مشاغل در نهمین نمایشگاه تراکنش ایران است.

بانک سپه به عنوان یکی از حامیان نمایشگاه تراکنش ایران با ایجاد غرفه از طریق شرکت‌های زیر مجموعه و حضور مدیران ارشد شرکت‌های فوق در سایر نشست‌های تخصصی، کمیته‌های علمی و کارگاه‌های ارائه محصول در بخش‌های مختلف حضور فعال دارد.

نهمین نمایشگاه تراکنش ایران از ۱۸ لغایت ۲۰ دی ماه سال جاری با حضور کارشناسان و صاحب نظران اکوسیستم صنایع مالی،بانکی،پرداخت و فناوری به مدت ۳ روز در مرکز آفرینش های کانون پرورش فکری و هتل لاله تهران برگزار می شود.

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار