کد خبر: ۱۱۰۱۱۷
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۷
مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان از در دست ساخت بودن ۹ پروژه آموزشی ویژه دانش‌آموزان استثنائی در هرمزگان خبر داد.
۹ پروژه آموزشی ویژه دانش‌آموزان استثنائی در هرمزگان ساخته می‌شود

به گزارش آرانیوز از بندرعباس، مهدی باوقار زعیمی با اشاره به اینکه نگاه مجموعه نوسازی مدارس به فضاهای آموزشی استثنایی، یک نگاه عمیق و تخصصی در زمینه ساخت و تجهیز است، اظهار داشت: از ابتدای دولت سیزدهم با درایت و نگاه ویژه رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور تاکنون 6 پروژه آموزشی ویژه دانش‌آموزان استثنائی که 3 پروژه آن مربوط به امسال و در بسته سفر ریاست جمهوری قرار دارد که به بهره برداری رسیده است.

وی همچنین با بیان اینکه دانش‌آموزان استثنائی همانند سایر دانش‌آموزان آینده‌سازان کشور هستند و نقش مهمی در پیشرفت و تعالی کشور دارند، افزود: دانش‌آموزان با نیازهای ویژه قطعا در رشد و تعالی جامعه سهیم هستند و بها دادن به مقوله تعلیم و تربیت آنان در فضاهای آموزشی استاندارد و مطابق با نیازهای ویژه بسیار مهم است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان ادامه داد: 6 پروژه آموزشی ویژه دانش آموزان استثنائی در قالب 21 کلاس درس با زیربنایی بالغ بر 993 مترمربع و اعتبار 150 میلیارد ریال از ابتدای دولت سیزدهم در این استان به بهره‌برداری رسیده است.

باوقار تصریح داشت: هم اکنون 9 پروژه آموزشی ویژه دانش‌آموزان استثنائی در قالب 32 کلاس درس نیز با زیربنایی بالغ بر یک هزار و 258 مترمربع در استان در حال اجرا است.

به گفته وی، مجموعه نوسازی مدارس با توجه به گروه هدف استانداردهای مناسب را مدنظر داشته و سیاست‌های خاصی را در حوزه ساخت‌وساز مدارس به لحاظ فضای فیزیکی و تجهیزات مدنظر برای این دانش‌آموزان در نظر دارد.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار