کد خبر: ۱۱۰۱۵۹
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۸
مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌ رضوی، گفت: پروازهای خارجی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد در ۹ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۲ درصد افزایش دارد.
افزایش ۲۲ درصدی پروازهای خارجی فرودگاه مشهد

به گزارش آرانیوز از مشهد، به نقل از روابط عمومی فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد، محمود امانی‌ بنی، اظهار داشت: 9 هزار و 510 پرواز خارجی در 9 ماهه امسال در فرودگاه مشهد انجام شده است.

وی اضافه کرد: در این مدت یک میلیون و 228 هزار و 461 مسافر پروازهای خارجی در فرودگاه مشهد جابه‌جا شدند که این میزان نیز 14 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش دارد.

مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی گفت: بیشترین سهم پروازهای خارجی مربوط به مسیر مشهد - نجف با هزار و 667 پرواز و جابه‌جایی 212 هزار و 80 مسافر است.

امانی‌ افزود: فرودگاه مشهد در 9 ماهه امسال رتبه‌ نخست فرودگاه‌های کشور از لحاظ برقراری پرواز به کشورهای خارجی را از آن خود کرده است.

وی ادامه داد: 32 هزار و 778 پرواز داخلی نیز در این مدت در فرودگاه مشهد نشست و برخاست داشته است و چهار میلیون و 427 هزار و 368 مسافر داخلی در آن جابه‌جا شده‌اند.

مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی گفت: در این مدت بیشترین پرواز داخلی نیز مربوط به مسیر مشهد - تهران با هفت هزار و 634 پرواز و جابه‌جایی یک‌ میلیون و 68 هزار و 186 مسافر است.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار