کد خبر: ۱۱۰۱۶۹
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۹
عضو هئیت‌ امنای مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، گفت: آیت‌الله مصباح‌یزدی حقیقت زلال اسلام را با بیان قابل‌فهم برای جوانان، متفکران و تأثیرگذاران به‌صورت شفاف بیان کرد.
آثار آیت‌الله مصباح تشنگان حقیقت را از معرفت اسلامی سیراب می‌کند

به گزارش آرانیوز از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام علی مصباح‌یزدی امروز در همایش استانی «استاد فکر»، گرامیداشت فقیه مجاهد علامه«محمدتقی مصباح‌یزدی»، اظهار داشت: آیت‌الله مصباح در زمان حیات و بعد از رحلت مورد بغض و کینه دشمنان اسلام و دشمنان واقع شد و عده‌ای نیز از سر نادانی و کورکورانه از دشمن تبعیت می‌کنند.

وی افزود: علت بغض و کینه استکبار و دشمنان از آیت‌الله مصباح این است که او حقیقت زلال اسلام را با بیان قابل‌فهم برای جوانان، متفکران و تأثیرگذاران امروز و فردا شفاف بیان کرد.

عضو هئیت‌ امنای مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) عنوان کرد: آیت‌الله مصباح یزدی فریب‌های دشمنان را برملا می‌کرد و این امر دشمن را عصبانی می‌کرد.

وی بیان کرد: تفکر غربی با همه فریب‌ها و دسیسه‌ها زیبا جلوه داده می‌شود و عده‌ای این تفکر را کورکورانه به‌‌دلیل کمبود معرفت، ساده‌لوحی و منافع مالی دنبال می‌کنند.

مصباح‌یزدی با بیان اینکه آیت‌الله مصباح یزدی جبهه مقاومت که جبهه تفکر اسلامی است را برای مردم بیان کرد، گفت: او نگاه متعالی اسلام را به زبان ساده برای مردم توضیح داد.

عضو هئیت‌امنای مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) ابراز کرد: امروز اگر یک جاسوس سیا می‌گوید که دموکراسی غربی در ایران یک دشمن دارد و آن ایت‌الله مصباح‌یزدی است، به‌خاطر ویژگی‌های وی است.

مصباح‌یزدی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری برای بزرگداشت آیت‌الله مصباح‌یزدی، گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند که بزرگداشت این آیت‌الله بر همه واجب است و بزرگداشت او بزرگداشت راه و فکر ایشان است.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم که قدم‌های بزرگتری در تبیین فکر اسلامی و اسلام ناب محمدی برداریم و باید اسلام را آن‌طور که هست بشناسیم و به مردم نیز بشناسانیم.

عضو هئیت‌ امنای مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) عنوان کرد: ما باید قلمرو تفکر اسلامی را در جهان گسترش دهیم و با انجام این وظیفه زمینه‌ساز ظهور امام زمان(عج) باشیم.

 

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار