کد خبر: ۱۱۰۱۷۰
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۲
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف ۳ انبار احتکار کالاهای اساسی، مواد غذایی و نخ مورد نیاز کارخانجات ریسندگی خبر داد.
کشف ۲۰۱ میلیارد کالای احتکاری در اصفهان

به گزارش آرانیوز از اصفهان، سردار محمدرضا هاشمی‌فر در این خصوص اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت اطلاعاتی و هوشمندی بالای خود 3 انبار احتکار کالاهای اساسی شامل، قند و شکر، برنج، روغن، لاستیک، روغن موتور، مواد غذایی و نخ مورد نیاز کارخانجات ریسندگی را کشف کردند.

وی با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش کالاهای احتکاری مکشوفه در این انبارها را 201 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد کردند، بیان کرد: در این خصوص 3 نفر دستگیر و پرونده برای رسیدگی قانونی به اداره تعزیرات حکومتی استان اصفهان ارجاع داده شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: در 9 ماهه سال جاری 44 مورد احتکار کالاهای اساسی و مورد نیاز کشف و 51 نفر نیز در این زمینه دستگیر شدند که ارزش مجموع کالاهای احتکاری کشف شده نیز بالغ بر 2هزار و 640 میلیارد ریال بودند.

کشف هزار و 368 میلیارد ریال کالای قاچاق در اصفهان
توقیف 712 خودروی شوتی/ کشف بیشترین کالای قاچاق در فارس، اصفهان و هرمزگان
وی به کسانی که با احتکار کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم باعث بروز مشکلات و گرفتاری در زندگی مردم، افزایش تورم، نایاب شدن و گرانی کالاها شده جامعه را ملتهب می‌کنند هشدار داد و خاطرنشان کرد: پلیس فعالیت‌های اقتصادی را به صورت دقیق رصد کرده و با مجرمان و مفسدان اقتصادی قاطعانه برخورد خواهد کرد و از شهروندان هم می‌خواهیم اطلاعات و گزارش‌های خود در این خصوص را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به مرکز فوریت‌های پلیس اطلاع دهند تا اقدامات قانونی با این گونه مجرمان در اسرع وقت صورت گیرد.

 

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار