کد خبر: ۱۱۰۳۲۳
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۶
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از موفقیت آمیز بودن عملیات امدادرسانی به یک کشتی خارجی سانحه دیده در آب‌های جزیره سیری و نجات جان ۲۲ خدمه این شناور خبرداد.
حادثه برای یک شناور ‌خارجی در آب‌های سیری/ ۲۲ خدمه نجات یافتند

به گزارش آرانیوز از بندرعباس، اسماعیل مکی‌زاده در تشریح جزییات حادثه برای یک شناور تانکر خارجی در آبهای سیری اظهار کرد: یک شناور تانکر دچار حریق شده و از ادامه مسیر باز می‌ماند. این شناور با 22 خدمه آن شامل 21 هندی و یک پاکستانی از مبدا بندر خورفکان امارات به مقصد عراق در حرکت بوده که در هفت مایلی شرق جزیره سیری در قسمت موتورخانه دچار حریق شده بود.

وی ادامه داد: مرکز هماهنگی جستجو و نجات دریایی بندرعباس به محض اطلاع از این حادثه دریایی، شناور ناجی 11 از ابوموسی و شناور هدایت 6 به موقعیت شناور مضطر اعزام شدند.  

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: همچنین ضمن هماهنگی با امارات ندسا و نداجا برای کمک رسانی، پس از انجام عملیات امداد رسانی تمامی 22 سرنشین و خدمه این شناور تانکر نجات یافتند.  

مکی‌زاده اضافه کرد: شناور یاد شده دارای 123متر طول و بدون محموله بوده است.

معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان خاطرنشان کرد: تمامی سرنشینان این شناور در سلامت کامل هستند و خبرهای تکمیلی از این حادثه دریایی به زودی اعلام می‌شود.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار