کد خبر: ۱۱۰۴۴۳
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۹
نمایندگان مجلس با واردات آمبولانس در صورت عدم امکان تأمین از محل تولید داخل مشروط به استفاده از آن در راستای مأموریت دستگاه‌های مربوطه در سال ۱۴۰۳ از پرداخت حقوق ورودی و عوارض گمرکی، معاف و فروش آن را ممنوع کردند.

واردات آمبولانس از پرداخت حقوق ورودی و عوارض گمرکی معاف شد

به گزارش آرانیوز نمایندگان در نشست علنی نوبت صبح امروز (چهارشنبه ۴ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش هزینه‌ای لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور، با بند (ت) تبصره (۶) ماده واحده این لایحه موافقت کردند.

در بند (ت) تبصره (۶) ماده واحده آمده است: واردات خودروی آمبولانس در صورت عدم امکان تأمین از محل تولید داخل توسط سازمان فوریت‌های پیش‌بیمارستانی اورژانس کشور، جمعیت هلال احمر، بنیاد شهید و امور ایثارگران، دانشگاه‌های علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی کشور، شرکت ملی نفت ایران، و خیّرین بیمارستان‌ساز با مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین آمبولانس فوریت‌های اجتماعی توسط سازمان بهزیستی کشور مشروط به استفاده از آن در راستای مأموریت دستگاه‌های مذکور در سال ۱۴۰۳ از پرداخت حقوق ورودی و عوارض گمرکی، معاف است. خودرو‌های مذکور صرفاً جهت استفاده سازمان و نهاد واردکننده می‌باشد و فروش آن ممنوع می‌باشد.

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار