کد خبر: ۱۱۰۷۶۴
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۵
در پیام فرمانده انتظامی خراسان رضوی به مناسبت دهه فجر آمد؛
سردار «تقوی» در پیامی، فرارسیدن چهل و پنجمین سالگرد طلوع فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

انقلاب اسلامی دستاورد مبارزه بی‌امان فرستادگان الهی در اعصار گذشته است

به گزارش آرانیوز از استان خراسان رضوی، سردار سرتیپ پاسدار «محمدکاظم تقوی» فرمانده انتظامی خراسان رضوی در پیامی با تبریک فرارسیدن یوم‌الله دهه فجر، پیروزی انقلاب اسلامی را عامل فروپاشی پایه‌های قدرت و سلطه‌جویی استکبار جهانی در ایران دانست.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«ولله العزه والرسوله و للمومنین ولیکن المنافقین لا یعلمون» و عزت از آن خدا و رسول و مومنان است ولی منافقان نمی‌دانند

سیمای چهل و پنج ساله انقلاب بزرگ اسلامی ایران به عنوان مردمی‌ترین انقلاب قرن بیستم که بر اساس اعتراف تاریخ به جز در دوران رسول خدا (ص) و جایگزین خلف او یعنی امام علی (ع) نمونه آن در هیچ دوره‌ای از تاریخ دیده نشده و دستاورد مبارزه بی‌امان فرستادگان الهی در اعصار گذشته است. 

دهه فجر انقلاب اسلامی؛ سرآغاز طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی و تبلور شکوه و عظمت نهضتی مبتنی بر تعالیم مکتبی اسلام ناب محمدی (ص) در عصر حاضر بود که توانست حکومتی الهی را تثبیت کند.

امام خمینی (ره) بنیانگذاز جمهوری اسلامی ایران، با بنا نهادن یک حرکت و یک گفتمان جدید به الگویی بی‌بدیل در جهان مبدل شد. الگویی که الهام‌بخش نهضت‌های بسیاری از کشور‌های عالم گشت و آن الگو چیزی نیست جز ایستادن در مقابل استبداد و استکبار جهانی برای تحقق حق‌طلبی و عدالت‌خواهی. 

این انقلاب در سایه الطاف الهی، مرهون پیروی از اسلام ناب محمدی (ص)، رهبری پیامبرگونه امام خمینی (ره)، اتحاد ملی و حضور مردم مسلمان و ولایتمدار حاصل شد. این مولفه‌های بنیادین به عنوان دکترین انقلاب اسلامی توانست پایه‌های قدرت و سلطه‌جویی استکبار جهانی در ایران را فرو ریزد. 

شکفتن گل ایمان را بر شاخسار زمان، شادمانه جشن می‌گیریم و جاده‌هاى آفتابى استقلال را با گام‌هایى از جنس اراده و خودباورى می‌پوییم و فرا رسیدن این روز فرخنده و بهار انقلاب را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مردم متدین و شریف استان خراسان رضوی و همکاران گرامی و سختکوش تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. 

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار