کد خبر: ۱۱۰۹۴۱
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۳
عطاالله معروفخانی به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ بهمن ماه، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پیام تبریکی صادر کرد.
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان: 22 بهمن تجلی باور “ما می‌توانیم” است  

به گزارش آرانیوز متن پیام به شرح زیر است:

۲۲ بهمن ماه هر سال یادآور به ثمر رسیدن رشادت‌ها و جانفشانی مردم حق‌طلبی است که با عنایات خداوند متعال پایه‌گذار انقلابی عظیم و موجی از عزت‌طلبی و استقلال‌خواهی میان امت اسلامی شدند.

امام خمینی (ره) به این باور رسیدند که زمان وابستگی و سرسپردگی به بیگانگان به اتمام رسیده و باید با توکل بر خدا، به توانایی‌های درونی تکیه کرد.

اکنون با گذشت بیش از چهار دهه، این امید و باور به “ما می‌توانیم” در همه ابعاد تجلی یافته و با این باور، نهال انقلاب به درختی تنومند تبدیل شده است.

صنعتگران فولاد هرمزگان نشان دادند که با توکل برخداوند متعال و تکیه بر توان داخلی میتوان کارهای بزرگی را انجام داد.

کسب رکوردهای متعدد تولید، بهره‌گیری از شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی و برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های متعدد علمی با رویکرد بومی‌سازی و حضور در عرصه‌های جهانی با تولید با کیفیت‌ترین محصول و آغاز طرح‌های توسعه‌ای با استفاده از فناوری‌های شرکت‌های داخلی توسط جهادگران شرکت فولاد هرمزگان نشان از این ادعا است که ما می‌توانیم‌.

تا پای جان برای ایران اسلامی خواهیم ایستاد و تلاش می‌کنیم پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سرتاسر جهان به اهتزاز درآوریم.

اینجانب فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به آحاد جامعه به ویژه خانواده بزرگ فولاد هرمزگان و سایر ذی‌نفعان تبریک عرض می‌نمایم.

عطاالله معروفخانی

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار