کد خبر: ۱۱۱۶۰۹
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۳
در پیام استاندار خراسان رضوی به مناسبت حضور پرشور مردم در انتخابات آمده است؛
نظری در پیام قدردانی خود از حضور حماسی مردم در انتخابات یازدهم اسفند، این حماسه سیاسی را مایه سرخوردگی دشمنان انقلاب اسلامی دانست.

حضور پرشور مردم در انتخابات دشمنان را سرخورده کرد

به گزارش آرانیوز از استان خراسان رضوی، «یعقوبعلی نظری» استاندار خراسان رضوی با صدور پیامی از حضور حماسی مردم این استان در انتخابات یازدهم اسفند قدردانی کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

به فضل الهی و توجهات حضرت، ولی الله الاعظم روحی فداه انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور چشمگیر مردم عزیزمان برگزار شد، لذا وظیفه خود می‌دانم سپاسگزاری صمیمانه خود را به محضر مردم رشید و هوشیار استان خراسان رضوی تقدیم کرده و قدردان و خدمتگزار مردم شریف باشم.

این حضور عظیم مردمی در مسئله‌ای که به سرنوشت کشور ارتباط می‌یابد و نقشی حیاتی در آینده ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد، پاسخ هوشمندانه و قاطعی است که ملت ایران به دسیسه‌های دشمنان داد و نقشه‌های آنان را برای ایجاد محیط یأس آلود و نهایتاً فاصله انداختن میان مردم و نظام اسلامی تا مدت‌ها خنثی کرد.

از مدت‌ها پیش از شروع انتخابات، بلندگو‌های تبلیغاتی معاند با زبان‌ها و شیوه‌های مختلف، تلاش کردند مردم ایران را نسبت به این انتخابات، دلسرد و مأیوس سازند، اما رهبری داهیانه و خردمندانه مقام معظم رهبری و حضور مسئولانه و فداکارانه شما مردم عزیز استان، خود آنان را برای چندمین بار سرخورده و مأیوس ساخت.

از همه برگزارکنندگان انتخابات صمیمانه تشکر کرده، پاداش الهی را برای آنان مسئلت می‌نمایم. از خداوند متعال فضل و رحمت و توفیق الهی را برای شما مردم بزرگوار مسئلت دارم.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار