کد خبر: ۱۱۱۷۵۳
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۸
رئیس کل دادگستری استان زنجان از برگزاری جشن گلریزان در ماه رمضان برای آزادی محکومین جرایم غیرعمد مالی در زنجان خبر داد و گفت: از اول سال تاکنون ۲۵۶ محکوم جرائم غیرعمد آزاد شدند.
۲۵۶ محکوم جرائم غیرعمد در زنجان آزاد شدند

به گزارش آرانیوز از زنجان، حجت‌الاسلام والمسلمین علی فرجی برحق در جلسه ستاد دیه استان، ضمن تقدیر از اهتمام و تلاش‌های صورت ‌گرفته از سوی اعضای این ستاد در اجرای برنامه‌ها، اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون تعداد 256 محکوم جرائم غیرعمد مالی با کل بدهی 282 میلیارد تومان از زندان آزاد شدند که از این تعداد 17 نفر از بانوان هستند. قبولی اعسار، کمک نهاد ریاست جمهوری، اخذ گذشت شکات، کمک‌های مردمی و خیران، آورده خود محکومین و ارائه تسهیلات بانکی از جمله موارد و کمک‌ها است.

وی گفت: طبق سنوات گذشته همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان جشن گلریزان برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای آزادی محکومان جرایم غیرعمد مالی برگزار خواهد شد که سال گذشته با مشارکت خوب رسانه‌ها در قالب پویش زنجان همدل و برخی دستگاه‌ها شاهد جذب قابل توجهی از کمک‌های مردمی و خیران بسیار ارزشمند بوده امیدواریم این همکاری و همراهی در ماه مبارک پیش‌رو هم بیشتر از گذشته باشد.

رئیس کل دادگستری استان زنجان بیان کرد: جشن گلریزان در طول ماه مبارک رمضان در تمامی حوزه های قضایی استان برگزار خواهد شد که ستاد دیه استان در این راستا اقدامات لازم برای اطلاع‌رسانی و دریافت کمک‌های خیران و مردم متدین و نوع‌دوست استفاده کند.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار