کد خبر: ۱۱۱۷۶۱
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۳
مدیرکل تعزیرات حکومتی قم از آغاز طرح نظارتی ویژه این اداره کل در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان و سال نو خبر داد و گفت: این طرح از روز سه‌شنبه ۱۵ اسفند آغاز و تا ۲۱ فروردین ادامه خواهد داشت.
آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان و سال نو در قم

به گزارش آرانیوز از قم، تقی حسام با تشریح طرح نظارت بر قیمت کالاها ویژه ماه مبارک رمضان و سال نو که از روز سه‌شنبه 15 اسفند آغاز شده و تا 21 فروردین ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: علاوه بر گشت‌های مشترک که حضور میدانی در بازار دارند، روسای شعب تعزیرات حکومتی با قوت و تعداد بیشتری به صورت مستقر در بازارهای عمده، مراکز بزرگ فروش و واحدهای تولیدی اثرگذار حضور خواهند داشت تا بتوانیم به نهادهای متولی امر نظارت در کنترل بازار کمک کنیم.

مدیرکل تعزیرات حکومتی قم افزود: به لحاظ اهمیت طرح، تعامل، همکاری و تسهیل در همه امور با تمام قوا و همه امکانات امسال بنا داریم برای ایجاد ثبات در بازار در کنار نهادهای مختلفی که برای نظارت، بازرسی و کشف تخلف وجود دارد به نظارت در بازار کمک کنیم.

وی عنوان کرد: این طرح با محوریت تعزیرات حکومتی با رویکرد مطالبه گرانه و پیشگیرانه در حمایت از حقوق مصرف کنندگان انجام می گیرد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف نسبت به تشکیل پرونده اقدام و برای رسیدگی به اداره کل تعزیرات حکومتی ارسال می شود.

حسام تأکید کرد: شهروندان محترم هم در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی می‌توانند با سامانه 135 تماس و شکایت خود در مورد تخلف اصناف را به صورت رایگان ثبت کنند.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار