کد خبر: ۱۱۱۷۶۵
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۴
در هفته درختکاری ۲۰ هزار نهال میوه مثمر و غیرمثمر در سطح محلات اسلامشهر توزیع شد.
توزیع ۲۰ هزار نهال در بین شهروندان اسلامشهر در هفته درختکاری

به گزارش آرانیوز از اسلامشهر، همزمان با هفته درختکاری و منابع طبیعی 20 هزار نهال میوه مثمر و غیرمثمر باهدف گسترش فضای سبز در بین شهروندان محلات اسلامشهر توزیع شد.

محمدعلی عباسی رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری اسلامشهر در حاشیه توزیع و غرس نهال در اسلامشهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، اظهار داشت: رویکرد سازمان باتوجه به کاهش منابع آبی کاشت درخت بوده و دراین راستا از ابتدای سال 30هزار اصله درخت در سطح محلات مختلف اسلامشهر کشت شده است.

وی افزود: امروز هم باهدف گسترش و توسعه فضای سبز و در هفته منابع طبیعی 20 هزار نهال میوه مثمر و غیرمثمر در بین شهروندان محلات اسلامشهر توزیع شد.

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری اسلامشهر با اشاره به افتتاح همزمان چندین پروژه فضای سبز و ورزشی در هفته منابع طبیعی تأکید کرد: بوستان باغ ایرانی شهرک قائمیه در زمینی به مساحت 11300 مترمربع شامل انواع اقلام گیاهی پایا درخت و درختچه شامل زیتون تلخ، زیتون، سرو شیرازی، پیچ امین الدوله، انگور و انواع گل‌های رونده و غیره با آبنما و به سبک جوی‌ها و حوض‌ها با متریال باغ‌های قدیمی ایرانی با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

عباسی در پایان خاطرنشان کرد: باهدف توزیع عادلانه خدمات در محلات مختلف به‌ویژه کم‌برخوردار، زمین چمن مصنوعی بهارستان واوان در زمینی به مساحت 1100 مترمربع با هزینه احداث 20میلیارد ریال، زمین چمن مصنوعی پارک شهید ندایی در فضایی به مساحت 1200 مترمربع با اعتبار 23 میلیارد ریالی و زمین چمن مصنوعی محله امام حسین(ع) در مساحت کل 1478 مترمربع با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار