کد خبر: ۱۱۱۷۸۴
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۸
همزمان با هفته بزرگداشت شهدا سومین دوره مسابقات کشتی کشوری باچوخه "جام شهدا" رده سنی نوجوانان و جوانان با شرکت ۲۲ تیم و ۲۶۴ کشتی‌گیر به میزبانی این شهرستان برگزار شد.
پایان رقابت ۲۶۴ چوخه‌کار در ‌‌جام شهدا/ تربت‌جام بر سکوی قهرمانی ایستاد

به گزارش آرانیوز از تربت جام، غلامرضا اباذری رئیس اداره ورزش و جوانان تربت‌جام در حاشیه این رقابت‌ها اظهارداشت: مسابقات کشتی با چوخه کشوری در رده سنی نوجوانان 14 تا 17 سال و جوانان 17 تا 20 سال به میزبانی انجمن کشتی باچوخه و همکاری بنیاد شهید و امورایثارگران، ناحیه مقاومت بسیج و خیران ورزش دوست در تربت‌جام برگزار شد.

در ادامه رئیس انجمن کشتی باچوخه تربت‌جام نیز با قدردانی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران، مسئولان اجرایی، نظامی و دست اندرکاران برگزاری این رویداد بزرگ ورزشی، گفت: در این دوره از مسابقات 264 کشتی‌گیر در قالب 22 تیم و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به مدت دو روز با هم به رقابت پرداختند.

حبیب حسینی، تصریح کرد: پس از پایان این رقابت‌های فشرده و جذاب در رده سنی «نوجوانان» تیم شهرستان تربت‌جام بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم‌های چناران و مشهد به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

وی، ادامه داد: در رده «جوانان» نیز تیم تربت‌جام در یک رقابت تنگاتنگ و نفس‌گیر با رقبای عنوان دار از جایگاه قهرمانی دوره گذشته خود دفاع کرد و بر سکوی نخست تکیه زد و تیم‌های مشهد و سرخس نیز به ترتیب به عناوین اول تا سوم این رده سنی دست یافتند.

گفتنی در پایان این رویداد ورزشی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران و نفرات برتر این دوره از مسابقات کشتی تجلیل شد.

 

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار