کد خبر: ۱۱۱۸۶۲
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۳
هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم طبق روال روزهای اخیر در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، ۳۲۰ هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.
آخرین قیمت گوشت قرمز و گوشت مرغ امروز در بازار/ قیمت مرغ بالا رفت+ جدول  

به گزارش آرانیوز، فعالیت بازار گوشت و دام تهران امروز یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۲، در حالی شروع شده است که برخی قیمت‌ها در مقایسه با روز گذشته تغییرات صعودی را به سمت رساندند.

خبر مرتبط
آخرین قیمت گوشت مرغ و گوساله در بازار/ هر کیلو دام زنده چند؟+ جدول
آخرین قیمت گوشت مرغ و گوساله در بازار/ هر کیلو دام زنده چند؟+ جدول

قیمت‌ها در بازار گوشت مرغ امروز روند ثبات را در پیش گرفته است و ارزش هر کیلو مرغ زنده در بازار 56,785 تومان بود که نسبت به روز گذشته تغییری را تجربه کرده است.

قیمت گوشت مرغ، گوشت گوساله

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار روند صعودی را نسبت به روز گذشته در پیش گرفت و با تجربه رشد قیمت 432 تومانی؛ 79,874 تومان خرید و فروش شد.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ امروز همچنین شاهد افزایش قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار 57,750 تومان معامله شد که نسبت به روز پیش افزایش 965 تومانی داشته است.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار 341 هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

قیمت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش 122 هزار تومان نرخ گذاری شده است.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

همچنین امروز قیمت دام زنده کیلویی 260 هزار تومان است و هر کیلو دام در کشتارگاه هم 500 هزار تومان قیمت خورده است.

قیمت گوشت منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم طبق روال روزهای اخیر در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، 320 هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار