کد خبر: ۱۱۱۸۸۰
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۹
استاندار قم با بیان اینکه در دیدارهای مردمی که دارم، حجم مشکلات مردم قابل شمارش نیست، گفت: مدیران ‌می‌توانند گاهی اوقات با نوشتن یک دستور و یا تسهیل مسیر آن فرد نیازمند، مشکل مهم و بزرگی از حجم مشکلات آن‌ شخص برطرف کنند.
استاندار قم: حجم مشکلات مردم قابل شمارش نیست

به گزارش آرانیوز از قم، سیدمحمد آقامیری استاندار قم ظهر امروز در مراسم جشن خودکفایی 1004 خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم که به صورت کنفرانس ویدیویی با رئیس جمهور برگزار شد، اظهارداشت: واقعیت ماجرا این است هیچ نهاد معتبری همچون کمیته امداد امام خمینی(ره) برای رسیدگی به وضع حال نیازمندان نداریم‌.

وی افزود: امام خمینی(ره) با فکری ارزشمند و الهی تصمیم گرفت با ایجاد یک حساب 100 برای محرومین مسکن‌سازی‌کند و این موضوع در حوزه های اشتغال و معیشت هم جاری شد.
 
استاندار قم تصریح کرد: اعتقاد بنده این است کمیته امداد یک مجموعه انقلابی است که از انوار الهی برگرفته شده؛ کاری که کمیته امداد در طول این سال‌ها برای مستمندان و نیازمندان کرده کاری بسیار ارزشمند است.

وی ادامه داد: خدمتی که کمیته امداد امام خمینی(ره) به مردم می‌کند خدمتی بی‌منت است؛ اخلاص کار باعث افزایش چند برابری ارزش آن می‌شود.

 آقامیری اشاره کرد: روزهای یک شنبه و سه شنبه افرادی به استانداری مراجعه و با من دیدار می‌‌کنند که حجم مشکلات آن‌ها قابل شمارش نیست.

استاندار قم عنوان کرد: مدیران ‌می‌توانند گاهی اوقات با نوشتن یک دستور و یا تسهیل مسیر آن فرد نیازمند، مشکل مهم و بزرگی از حجم مشکلات آن‌ شخص برطرف کنند.

وی ادامه داد: حال که توفیق خدمت به مردم نصیبمان شده نباید از این فرصت غافل شویم؛ قانون را تا جایی که ممکن است باید برای مردم منعطف کنیم که مبادا آن‌ها در پیچ و خم مسائل اداری گرفتار شوند.

استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود گفت: مسئولان ما موظفند گرفتاری مردم را حل کنند؛ قلمی که می‌تواند مشکل بخش عمده‌ای از مردم را حل کند چرا آن را حرکت ندهیم.

وی با بیان اینکه کمیته امداد به دنبال ایجاد اشتغال پایدار برای خانوار تحت حمایت خود باشد، عنوان کرد: کمک‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) نباید به صورت مسکن و موقتی باشد، بلکه باید پایدار باشد.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار