کد خبر: ۱۱۱۸۹۲
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۲
استاندار گیلان آزادراه قزوین ـ رشت را عیدی دولت سیزدهم به گردشگران دانست و گفت: تکمیل قطعه باقیمانده آزادراه رشت- قزوین از پروژه‌های مهم ملی و فراملی گیلان است که بعد از سال‌ها انتظار به ثمر نشست.
عیدی دولت به شمالی‌ها و مسافران با افتتاح آزادراه قزوین ـ رشت

به گزارش آرانیوز از رشت، اسدالله عباسی صبح امروز در آئین بهره‌برداری باقیمانده آزادراه رشت ـ قزوین در محدوده منجیل به رودبار اظهار کرد: سفر حجت‌الاسلام رئیسی رئیس جمهور به علت تداخل برنامه‌ها به گیلان لغو شد و قرار است بعد از ماه مبارک رمضان به این استان سفر کند.

استاندار گیلان با قدردانی از همراهی، صبوری و تعامل مردم شهرستان رودبار در اجرای پروژه باقیمانده آزادراه رشت - قزوین بیان کرد: کمک‌های مردمی و همراهی اجتماعی در شهرستان رودبار سرعت اجرا و تکمیل این پروژه را بالا برد.

عباسی با بیان اینکه دولت سیزدهم اعتبار ویژه برای سرعت بخشی اجرا و تکمیل پروژه آزادراه تعریف کرد، گفت: تکمیل قطعه باقیمانده آزادراه رشت- قزوین از پروژه‌های مهم ملی و فراملی گیلان است که بعد از سال‌ها انتظار به ثمر نشست.

استاندار گیلان با اشاره به طولانی شدن فرایند احداث قطعه باقی مانده آزادراه قزوین - رشت به دلیل شرایط توپوگرافی، عنوان کرد: مشکل اصلی پیمانکاران در سال‌های گذشته مطالبات بود که عمدتا از محل اسناد خزانه و اوراق مشارکت پرداخت می شد، اما دولت سیزدهم یک هزار میلیارد تومان در سفر اول به گیلان برای دو پروژه راه آهن و آزادراه تخصیص داد.

عباسی پروژه آزادراه قزوین - رشت را عیدی دولت سیزدهم به گردشگران دانست و متذکر شد: سعی شده با افتتاح این پروژه ، بازار زیتون با مشکل مواجه نشود.

وی با اشاره به ارتباط مستقیم معیشت و اقتصاد مردم شهرستان رودبار به بازار زیتون افزود: برای حفظ بازار زیتون مسیر برگشت از داخل شهر عبور خواهد کرد.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار