کد خبر: ۱۱۱۹۱۶
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۷
حجت‌الاسلام «محمدحسنی» در پیام‌های جداگانه، دریافت نشان فتح از دستان فرمانده معظم کل قوا را به فرماندهان کل ارتش و سپاه تبریک گفت.

حجت‌الاسلام عباس محمدحسنیبه گزارش آرانیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین «عباس محمدحسنی» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در پیام‌های جداگانه، دریافت نشان فتح از دستان فرمانده معظم کل قوا را به سردار سرلشکر «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و امیر سرلشکر «سیدعبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش تبریک گفت.

در متن پیام رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به فرمانده کل سپاه آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی
فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سلام علیکم

دریافت نشان فتح از دستان مبارک فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) که بیانگر لیاقت و شایستگی آن برادر ارجمند و به پاس تلاش‌های آحاد سبزپوشان ولایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در انجام ماموریت‌های محوله است، موجب خشنودی و مباهات شد.

بدون شک دریافت این نشان ارزشمند، حاکی از رضایت معظم‍له از جنلبعالی و مجموعه آن نهاد انقلابی است.

اینجانب کسب نشان ارزشمند فتح را به جنابعالی و رزمندگان ولایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و تداوم توفیقات حضرتعالی و همکاران عزیزتان را تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) و رهنمود‌های فرماندهی معظم کل قوا (دامت برکاته) از پیشگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران
عباس محمدحسنی»

بنابراین گزارش، متن پیام رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به فرمانده کل ارتش به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

یَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِینَ آمَنُوا مِنْکُمْ وَالَّذِینَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجَاتٍ

برادر ارجمند؛ امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

دریافت نشان فتح از دستان مبارک فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) که بیانگر لیاقت و شایستگی آن برادر ارجمند و به پاس تلاش‌ها و مجاهدت‌های بی‌دریغ جنابعالی و آحاد رزمندگان غیور و ولایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در انجام ماموریت‌های محوله در حوزه‌های مختلف رزمی، ارتقای تجهیزات دفاعی، حضور موثر در مردم‌یاری‌ها و تلاش در راستای تحقق ارتش در تراز انقلاب اسلامی است، موجب خرسندی و مباهات گردید.

یقیناً دریافت این نشان ارزشمند به منظور ارج نهادن به اقدامات اثرگذار جنابعالی و دلیرمردان ارتش جمهوری اسلامی و حاکی از رضایت فرمانده معظم کل قوا از ارتش ولایی تحت فرماندهی جنابعالی است.

اینجانب به نمایندگی از کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، کسب این توفیق ارزشمند را به جنابعالی، آحاد رزمندگان جان بر کف و خانواده‌های متعهد ارتش تبریک و تهنیت عرض کرده و تداوم توفیقات حضرتعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) و رهنمود‌های فرماندهی معظم کل قوا (دامت برکاته) از پیشگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران
عباس محمدحسنی»

انتهای پیام

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار