کد خبر: ۱۱۱۹۸۳
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۱
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: دشمن در انتخابات گذشته دو راهبرد را در نظر داشت که شامل کاهش مشارکت و ناامن‌سازی استان بود.
راهبرد دشمن در انتخابات کاهش مشارکت و ایجاد ناامنی بود

به گزارش آرانیوز از زاهدان، سردار احمد شفائی امروز در جمع فرماندهان و مدیران سپاه استان اظهار داشت: دشمنان در سالی که گذشت برنامه‌های گسترده‌ای را برای استان ما برنامه‌ریزی کرده بودند و تلاش کردند تا از این نقطه کشور نظام اسلامی را به چالش بکشند.

وی تأکید کرد: به حمدالله نقشه‌های دشمن به گونه‌ای رقم خورد که نتیجه آن موجب خشنودی خداوند متعال و رضایت مقام معظم رهبری قرار گرفت.

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان افزود: دشمنان تلاش کردند تا با بهانه‌های مختلف و از طریق قدرت رسانه‌ای و هزینه‌های هنگفت مردم ما را ناامید کنند تا بتوانند در مباحث مختلف از آن سواستفاده کنند.

شفائی تصریح کرد: ما مسمم هستیم تا بتوانیم مشکلات و کاستی ها را از خود بکاهیم تا بتوانیم خدماتی بهتر را به نظام اسلامی و مردم عزیزمان ارائه دهیم.

فرمانده سپاه سلمان تأکید کرد: زمانی که جبهه استکبار تمام امکانات و ظرفیت های رسانه ای خود را به کار بسته بودند تا مردم را نسبت به صندوق رأی ناامید کرده و مشارکت را کاهش دهند برخی افراد در داخل کشور آب به آسیاب دشمن می ریختند که این واقعا جای ناراحتی دارد.

شفائی گفت: در زمینه جهاد تبیین تلاش های متولیان امر مجاهدانه و ارزشمند بود. هر یک رای که به صندوق انداخته شد به اندازه موشکی که امروز مردم یمن به سمت دشمن روانه می کنند ارزشمند است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دشمن در انتخابات گذشته دو راهبرد را در نظر داشت که شامل کاهش مشارکت و ناامن سازی استان بود که به حمدالله ما با کمترین چالش انتخابات را پشت سر گذاشتیم.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار