کد خبر: ۱۱۲۰۶۵
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۶
استاندار اصفهان گفت: همبستگی و هماهنگی نمایندگان مردم و مدیریت استان منجر به مرتفع شدن مسائل استان خواهد شد که مردم با آن مواجه هستند.
در نشست استاندار اصفهان با منتخبین مجلس دوازدهم چه گذشت؟

به گزارش آرانیوز از اصفهان، سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در نشست با منتخبین مردم استان در مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم با همدلی، همکاری و تعاملی بیش از گذشته، روزهای بهتری را برای استان و ایران اسلامی رقم بزنیم.

وی ادامه داد: از همه افرادی که در فرایند انتخابات حضور داشتند و افرادی که باعث رونق رقابت در انتخابات شدند، قدردانی می‌کنم.

استاندار اصفهان با تأکید بر اطلاع‌رسانی صحیح نسبت به اقدامات و خدمات صورت گرفته در جمهوری اسلامی، بیان کرد: در بسیاری از سفرهای شهرستانی جای خالی اطلاع‌رسانی خدمات نظام و دولت به مردم احساس می‌شود که با توجه به تأکید مقام معظم رهبری در این زمینه، بایستی با جدیت به حوزه جهاد تبیین و اطلاع‌رسانی فعالیت‌های نظام و دولت اقدام کنیم.

وی ادامه داد: از طرفی دشمن با ابزار رسانه بمباران وسیعی بر باورهای مردم می‌کند از طرف دیگر مسئولان و تصمیم‌سازان ما از اصل اطلاع‌رسانی غفلت کرده‌اند.

مرتضوی تصریح کرد: به منظور تعامل و همکاری بیشتر پیشنهاد می‌شود باتوجه به تنوع موضوعات استان و کشور، چند کمیسیون با موضوعات مختلف توسط مجمع نمایندگان استان تعریف و تشکیل شود.

وی افزود: اگر مسائل استان اصفهان در نگاه هم‌‌افزا دنبال شود، سود این تعامل به مردم استان اصفهان خواهد رسید.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نه تنها نماینده حوزه انتخابیه بلکه نماینده مردم استان اصفهان هستند.

وی اظهار داشت: همبستگی و هماهنگی نمایندگان مردم و مدیریت استان اصفهان منجر به مرتفع شدن مسائل استان خواهد شد که مردم با آن مواجه هستند.

مرتضوی با تأکید بر پیگیری دغدغه‌های مشترک مردم استان، خاطرنشان کرد: مسئله آب و زاینده‌رود دغدغه مشترک میان مردم استان اصفهان است، در این موضوع طرح‌های جدی را آغاز کرده‌ایم و در حال اجرا هستند که انتظار می‌رود نمایندگان استان نیز در این راستا یاری رسان و همراه مدیریت استان باشند.

وی همچنین روند اجرای پروژه‌های تأمین آب استان اصفهان را تشریح و از نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی درخواست کرد تا همراهی و تعامل ویژه‌ای در راستای رفع چالش‌های مردم داشته باشند.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار