کد خبر: ۱۱۲۰۹۹
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۹
مدیرکل شیلات هرمزگان از عرضه مستقیم ماهی در راستای تنظیم بازار از ۲۷اسفند ماه جاری با همکاری اتحادیه تعاونی‌های صیادی استان و تعاونی های صیادی هرمزگان خبر داد.
عرضه مستقیم ماهی در بازار صادقیه بندرعباس

به گزارش آرانیوز از بندرعباس، مسعود بارانی گفت: با پیگیری و تلاش صورت گرفته و در جهت تنظیم قیمت از امروز شاهد عرضه آبزیان به صورت مستقیم و بانرخ صیادی با حمایت اتحادیه تعاونی صیادان هرمزگان، جامعه صیادی و شیلات هرمزگان خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه مصرف غذاهای دریایی به ویژه ماهی در سلامت افراد نقش بسزایی دارد تصریح کرد: به طور یقین توزیع ماهی به صورت مستقیم و با قیمت مناسب تأثیر بسزایی در افزایش سهم پروتئین دریایی در سبد غذایی خانواده‌های هرمزگانی خواهد داشت.

بارانی با بیان اینکه این ماهیان تازه از شهرستان‌های مختلف استان از جمله ،بندرلنگه، جاسک، سیریک، قشم، بندرلنگه و … توسط تعاونی‌های صیادی به بندرعباس آورده می‌شود، اظهار کرد: شهروندان می‌توانند انواع ماهی مورد نیاز خود را مانند هوور، شهری، سنگسر، زرده، سارم، حلوا سیاه، ماهیان گرگوری و… خریداری کنند و در سبد غذایی خود قرار دهند.

گفتنی است محل عرضه مستقیم آبزیان غرفه اتحادیه تعاونی‌های صیادی هرمزگان در محل بازار صادقیه واقع در میدان صادقیه به سمت خیابان طلوع است و در محل نیز خدمات بسته بندی و پاک کردن صورت می‌گیرد.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار