کد خبر: ۱۱۲۱۴۴
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۰
استاندار خراسان رضوی، گفت: دانش‌آموزان در طرح میدان ۱۴ صفر ۲ به اندازه‌ای که می‌توانستند مشارکت کردند و همچنین زمینه حضور باشکوه مردم در انتخابات را فراهم کردند و نفس این کار ارزشمند است.
تقدیر از نقش‌آفرینی دانش‌آموزان در انتخابات

به گزارش آرانیوز از مشهد، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، یعقوبعلی نظری در آیین شکرانه که به پاس جهاد دانش‌آموزان در بزرگ ترین عملیات فراگیر جهاد تبیین استان تحت عنوان میدان 14 صفر 2 در سالن اجتماعات سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی استانداری برگزار شد، اظهار داشت: از نفس حضور همه شما دختران و پسران دانش‌آموز که اراده کردید و در این میدان حضور پیدا کردید، قدردانی می‌کنم.

وی با بیان اینکه میدان را اراده‌ها می‌سازد و به خودی خود این میدان وجود ندارد، افزود: مبارزه با باطل و تقابل با دنیای استکبار، دفاع از حرم و همه این‌ها اراده‌هایی است که در انسان‌ها شکل می‌گیرد و منتهی به ایجاد میدان می‌شود.

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه میدان انتخابات در نتیجه اراده انسان‌های معتقد به نظام مقدس جمهوری اسلامی شکل گرفت، تصریح کرد: مردم ما تصمیم گرفتند برای دفاع از این نظام مقدس به میدان انتخابات وارد شوند و یک بار دیگر با دادن رای به دنیای استکبار پیغام دهند علی‌رغم همه مشکلات در لایه‌های اجرایی، نظام مقدس اسلامی را نظام حق می‌دانیم و از آن دفاع می‌کنیم لذا این پیام قاطع و اصیل مردم بود که مخابره شد.

نظری با تقدیر از دانش‌آموزان عنوان کرد: به اندازه‌ای که می‌توانستید مشارکت کردید و همچنین زمینه حضور باشکوه مردم در انتخابات را شما فراهم کردید، لذا نفس این کار ارزشمند است. 

وی تاکید کرد: میدان محل استراحت و ریخت و پاش نیست و طبیعی است که مقصود ما از میدان، میدان مبارزه در عرصه‌های مختلف است که هر جا دشمن باشد، بدیهی است که در مقابل دشمن باید ایستادگی کرد، بنابر این حضور شما دانش‌آموزان در میدان ضمن اینکه اثر مشارکتی برای این میدان داشت، اما پختگی و سازندگی برای خود شما به ارمغان آورد.

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: با توجه به افقی که برای نظام مقدس اسلامی در پیش است، این تمرینات و حضورها بسیار مهم خواهد بود.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار