کد خبر: ۱۱۲۱۸۲
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۶
رئیس آب منطقه‌ای پاکدشت از رفع تصرف ۳۰هزار مترمربع از بستر رود جاجرود که محل انباشت و انتقال زباله شده بود، خبر داد و گفت: این رفع تصرف با دستور قضایی و به منظور جلوگیری از آلودگی منابع آبی صورت گرفت و با صدور اخطاریه نسبت به توقف عملیات اقدام شد.
۳۰هزار مترمربع از بستر رود جاجرود رفع تصرف شد

علیرضا خانی‌زاد در گفت‌وگو با آرانیوز در پاکدشت، با اشاره به فعال بودن اکیپ‌های گشت و بازرسی در تعطیلات نوروز برای جلوگیری از بروز تخلفات احتمالی افزود: تخلف صورت گرفته در محدوده پل شش چشمه در بستر رود جاجرود نیز در رصد تیم گشت و بازرسی قرار گرفت که پس از شناسایی با صدور اخطاریه نسبت به توقف عملیات اقدام شد.

رئیس آب منطقه ای پاکدشت با اشاره به برخورد قاطع با متخلفان با دستور قضایی، تأکید کرد: با اخذ حکم قضایی در راستای جلوگیری از آلودگی منابع آب‌های سطحی و زیرزمینی سکوی انتقال زباله در بستر رودخانه جاجرود با سطح اشغال اراضی در حدود 30 هزار متر مربع رفع تصرف شد.

رفع تصرف 35هزار مترمربع از اراضی زراعی در لرستان
وی با اشاره به اهمیت حفاظت از آب‌های زیرزمینی بر پیگیری مسائل و رفع سریع آن تأکید و خاطرنشان کرد: امور منابع آب پاکدشت به عنوان متولی منابع آب در حوزه عملکرد خود و همچنین به عنوان نماینده شرکت آب منطقه‌ای تهران با هرگونه تخلف و سوءاستفاده از منابع سطحی و زیرزمینی مماشات نخواهد کرد و برخورد جدی و قانونی تنها راهکار با متخلفان خواهد بود.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار