کد خبر: ۱۱۲۱۹۸
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۷
جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی از وقوع درگیری منجر به قتل و دستگیری قاتل و چهار نفر از همدستانش در کمترین زمان پس از وقوع قتل در شهرستان محلات خبر داد.
قاتل فراری در استان مرکزی دستگیر شد

سرهنگ احمدرضا چگنی در گفت‌وگو با آرانیوز  در اراک، با اشاره به وقوع یک فقره قتل در استان مرکزی گفت: به دنبال ارائه گزارشی به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 درباره وقوع نزاع و درگیری چند جوان موضوع به سرعت در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت و ماموران برای بررسی موضوع به محل وقوع درگیری اعزام شدند. 

وی افزود: در این درگیری یکی از مصدومان این نزاع به بیمارستان منتقل شد تا مداوا روی وی انجام شود، ولی متاسفانه این جوان مصدوم با وجود تلاش کادر درمان به علت شدت جراحات وارده، جان باخت.

چگنی بیان کرد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد چند جوان به دلیل اختلافات قبلی با یکدیگر درگیر و مقتول بر اثر برخورد عمدی خودروی متهمان با وی به شدت مجروح می‌شود که در نهایت به بیمارستان منتقل و در آنجا جان می‌بازد.

جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی با بیان ایکه با حضور به موقع و مقتدرانه پلیس و در همان تحقیقات ابتدایی، عاملان اصلی وقوع قتل با هماهنگی قضایی شناسایی و پس از ساعاتی دستگیر شدند، گفت: قاتل و همدستانش با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.  

 

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار