کد خبر: ۱۱۲۲۰۵
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۸
مرجع عالیقدر جهان تشیع در دیدار نوروزی با اقشار مختلف مردم در مسجد جامع سید زنجان و تاکید بر دعا برای فرج امام زمان(عج) گفت: علاج حل مشکلات اقتصادی کشور "تولید" است و همه مردم باید برای تحقق شعار سال بیشتر از قبل به میدان بیایند.
علاج حل مشکلات اقتصادی کشور،

به گزارش آرانیوز از زنجان،  آیت‌الله سید محمد حسینی مرجع در دیدار نوروزی با اقشار مختلف مردم در مسجد جامع زنجان ضمن تبریک و تهنیت فرا رسیدن نوروز 1403 به مردم ایران گفت: از خداوند می‌خواهم که همه شما سالم و موفق و دلخوش باشید.

وی ادامه داد: از خداوند متعال درخواست دارم که خداوند به همه ما "امید" بدهد؛ امید موفقیت، امید فرج؛ زیرا دستور این است که همواره برای فرج امام زمان(عج) دعا کنیم.

مرجع عالیقدر جهان تشیع با تأکید بر اینکه خداوند رحمان و رحیم و حکیم است، مطرح کرد: از خداوند می‌خواهیم پاره‌ای از صفات خود از جمله رحیم بودن خود را به ما بدهد و در سال جدید موفق‌تر باشیم. اگر به خدا ایمان داریم باید به قضای الهی ایمان بیاوریم و تسلیم بشویم و همه قضا برای ما نوش باشد.

وی با اشاره به سخنان رهبری در خصوص شعار سال گفت: همه باید برای تحقق شعار سال به میدان بیایند و حضور مردم در اقتصاد و تولید پررنگ‌تر از قبل باشد. علاج حل مشکلات اقتصادی کشور، "تولید" است.

 

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار