کد خبر: ۱۱۲۲۴۱
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۷
دریادار سیاری:
معاون هماهنگ‌کننده ارتش تولید را رکن اساسی پیشرفت کشور دانست و گفت: کشوری که تولید نداشته باشد، کاملاً به دیگران وابسته می‌شود و وابستگی کامل، سرافرازی برای ملت به همراه نخواهد داشت.

تولید، رکن اساسی پیشرفت کشور است/ در سایه امنیت پیشرفت حاصل خواهد شدبه گزارش آرانیوز، امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در برنامه‌ای رادیویی، با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی به مبحث اقتصاد و در رأس آن تولید، اظهار داشت: هرساله تلاش‌هایی در جهت تحقق شعار سال انجام شده است، ولی این مسیر طولانی است و تا رسیدن به نقطه مطلوب راه زیادی در پیش داریم و به همین علت باید مستمر به بحث تولید که رکن اساسی پیشرفت کشور است، توجه خاص شود.

دریادار سیاری افزود: کشوری که تولید نداشته باشد، کاملاً به دیگران وابسته می‌شود و وابستگی کامل، سرافرازی برای ملت به هماره نخواهد داشت. باید هر کشوری تولید را در ابعاد مختلف در دستور کار خود قرار دهد؛ وگرنه دچار غفلت می‌شود و آن استقلال و بالندگی و سرافرازی خود را به‌مرور زمان از دست می‌دهد.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش تأکید کرد: اگر می‌خواهیم ملتی سرافزار، بالنده و محبوب در جهان باشیم و جایگاه‍مان در نظام بین‌الملل بالا باشد، باید قدرت تولیدمان را افزایش دهیم.

وی مشارکت مردم در امر تولید را رمز اساسی این امر مهم دانست و تصریح کرد: بدون مشارکت عمومی مردم در ابعاد مختلف، نمی‌توان ادعای تولید کرد؛ بنابراین مردم باید در صحنه باشند و کار بین مردم تقسیم شود.

امیر سیاری بیان کرد: مردم دارای ابتکار و خلاقیت زیادی هستند و می‌توانند کشور را به بالاترین قله برسانند. در بحران و جنگ هم این مردم هستند که در صحنه حضور پیدا کرده و کار می‌آفرینند و مشکلات را حل می‌کنند. هر جایی که مردم حضور پیدا کنند، مشکلات به‌سرعت حل می‍شود.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش اضافه کرد: حتماً باید همه اقداماتی که در کشور صورت می‌گیرد زیر سایه امنیت باشد. امنیت حرف اول را می‌زند و تا زمانی که امنیت وجود داشته باشد، پیشرفت حاصل خواهد شد.

انتهای پیام

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار