کد خبر: ۱۱۲۲۶۷
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۲
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان از احداث ۱۰۴پروژۀ آموزشی در سال ۱۴۰۲ خبر داد.
احداث ۱۰۴پروژۀ آموزشی در لرستان

یونس بهاروند در گفت‌وگو با آرانیوز در خرم‌آباد با اعلام تحویل 104پروژۀ آموزشی با 307 کلاس درس در سال 1402، گفت: زیربنای این پروژه‌ها 33هزار و 735مترمربع است.

او اضافه کرد: هزار و 121متر فضای ورزشی و هزار و 536 متر فضای پرورشی با مشارکت خیّران و تلاش مجموعۀ نوسازی مدارس لرستان تحویل آموزش‌وپرورش در سال 1402 شده‌است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان اعلام کرد: توسعۀ فضای آموزشی در سال 1402 از 66درصد و توسعۀ  فضای ورزشی از 93درصد رشد نسبت به سال 1401 برخوردار است.

جذب 153میلیارد تومان کمک خیّران مدرسه‌ساز در لرستان

او بیان کرد: 22میلیارد تومان تجهیزات تخصصی برای رشته‌های مکانیک، خودرو، الکترونیک، برق صنعتی، معماری ساختمان، طراحی و دوخت، رایانه، گرافیک، برق صنعتی و تأسیسات خریداری شده‌است.

بهاروند گفت: مهارت‌آموزی، محرومیت‌زدایی و ایجاد نشاط بین دانش‌آموزان در مناطق کم‌برخوردار از اولویت‌های نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان با اعلام مشارکت 163میلیارد تومانی خیّران در احداث مدارس این استان، تأکید کرد: 209 پروژه با 350 کلاس با مشارکت خیّران تحویل شده‌است.

او با اشاره به اجرای طرح شهید عجمیان در لرستان، اعلام کرد: عملیات رنگ‌آمیزی، شاداب‌سازی و بهسازی مدارس این استان از اهداف این طرح است و بیش از400 فضای آموزشی در قالب 2600 کلاس توسط جهادگران شاداب‌سازی شد.

بهاروند گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام با استفاده از ظرفیت مولدسازی، استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی، اتمام پروژه‌های طرح شهید پناهی و پرداخت مطالب سنوات گذشته پیمانکاران را برای سال 1403 در دستور کار قرار داده‌ایم.

 

 
 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار