کد خبر: ۱۱۲۲۷۲
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۱
مردم همیشه در صحنه بیرجند در محکومیت اقدامات وحشیانه و هتاکانه سربازان رژیم جعلی صهیونیست در غزه ساعت ۱۲:۳۰ امروز ۷ فروردین  در مسجد امام حسین(ع) این شهر تجمع خواهند کرد.
تجمع مردم بیرجند در محکومیت اقدامات رژیم صهیونیستی

به گزارش آرانیوز از بیرجند، از هفت روز پیش ارتش رژیم صهیونیستی با یورش به بیمارستان شفا، آن‌را به محاصره کامل نظامی درآورده است. در این یک هفته صهیونیست‌ها هرگونه جنایتی را از قتل عام بیماران و مجروحان گرفته تا انهدام بخش‌های مختلف بیمارستان شفا را به اجرا گذاشته‌اند.

حمله به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها از جنایات جنگی واضح و آشکار در قوانین بین‌المللی محسوب می‌شود که صهیونیست‌ها طی روزهای اخیر بدون توجه به هشدارهای نهادهای جهانی به ارتکاب آن مشغول بوده‌اند.

کلکسیون کامل جنایات جنگی

ارتش رژیم صهیونیستی در سایه سکوت جامعه جهانی، بیمارستان شفا را با اقدامات جنایتکارانه و وحشیانه خود به مکانی جهنمی تبدیل کرده است و بیماران و کادر درمان را هدف حملات خود قرار داده است. جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه روز 170 خود را در حالی سپری می‌کند که جنایات اشغالگران در رفح، خان یونس و دیرالبلح ادامه دارد.

از چند روز پیش رژیم صهیونیستی حمله جدیدی به بیمارستان شفا شروع کرده و کشتارهای هولناکی را مرتکب شده است. شاهدان عینی از اعدام‌های میدانی، بازداشت‌ها و کوچاندن آوارگان و دیگر اقدامات غیرانسانی علیه فلسطینی‌ها در بیمارستان شفا خبر می‌دهند.

حال مردم همیشه در صحنه بیرجند در محکومیت اقدامات وحشیانه و هتاکانه سربازان رژیم جعلی صهیونیست در غزه ساعت 12:30 امروز 7 فروردین در مسجد امام حسین(ع) این شهر تجمع خواهند کرد.

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی

بسم الله الرحمن الرحیم

 اقدام جنایتکارانه رژیم گرگ صفت و درنده خوی صهیونیستی در حمله به بیمارستان شفا غزه در سحرگاه دوازدهم رمضان 1445 و هتک حرمت زنان و دختران مظلوم و بی‌دفاع فلسطینی جنایتی بزرگ و غصه‌ای دردناک است که هرگز از حافظه تاریخی بشریت محو نخواهد شد.

تردیدی نیست این فاجعه ننگین و پرده‌دری آشکار صهیونیست‌ها ناشی از بی عملی و سکوت مجامع و مراجع موثر بین‌المللی و به طور آشکار حمایت وقیحانه دولت منفور و ضد بشری ایالات متحده امریکا از رژیم جعلی و جنایتکار اشغالگر فلسطین بوده و پایان بخشیدن به این ستمگری‌های قرون وسطایی نیازمند عزمی راسخ و اراده‌ای جهانی است که بیش از همه مدعیان حقوق بشر را مخاطب قرار می‌دهد.

پر واضح است راهبرد شیطانی نسل‌کشی و پاکسازی نژادی علیه ملت فلسطین که هم اکنون دستور کار رژیم پلید صهیونیستی قرار گرفته است اگر با واکنش درخور و قاطعانه جامعه جهانی مواجه نشود بایستی ارتکاب جنایات ننگین و بی‌رحمی‌های گسترده‌تر در سرزمین‌های اشغالی و در قبال مردم مظلوم غزه را همچنان به انتظار نشست.

حفظ حرمت نوامیس مسلمین و رزمندگان مقاومت، خط قرمز امت اسلامی است و هر مسلمان و انسان آزاده‌ای سکوت در قبال آن را خیانتی بزرگ و نابخشودنی می‌داند و جنگ رسانه‌ای دشمنان اسلام و قرآن هرگز قادر نخواهد بود در صف مقاومت و اراده مجاهدان مومن که عزم خود را برای انتقام از این فاجعه اسفبار جزم کرده‌اند خللی وارد سازد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن تقدیر از حضور هوشمندانه مردم علیه جنایت اخیر رژیم صهونیستی در بیمارستان شفا با محکومیت شدید این جنایت و یادآوری مجدد مسئولیت جامعه جهانی در قبال وضعیت دردناک فلسطین بویژه نوار غزه و وظیفه‌ی مراجع بین‌المللی  و دولت‌های اسلامی در پیشگیری از تداوم جنایات جنگی رژیم غاصب صهیونیستی، حمایت از مقاومت اسلامی فلسطین و مردم مظلوم غزه به ویژه زنان و دختران را تکلیف آحاد ملل اسلامی دانسته و تاکید می‌کند به فضل الهی جنایت‌ها و بی‌رحمی‌های این روزهای رژیم درنده خوی صهیونیستی که مرزهای وقاحت و شیطان صفتی را جا به جا کرده است در روز جهانی قدس با حضور طوفانی و توفنده ملت‌های مسلمان و بلکه حق طلبان و آزادی‌خواهان جهان پاسخ لازم را دریافت خواهند کرد.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار