کد خبر: ۱۱۲۲۹۹
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۳
نماینده منتخب مردم شهرستان آستارا با بیان اینکه بسیاری از سالن‌های ورزشی این شهرستان قدیمی و مستهلک هستند، از وعده معاون وزیر ورزش برای ارتقای زیرساخت‌های ورزشی آستارا خبر داد.
وعده معاون وزیر ورزش برای ارتقای زیرساخت‌های ورزشی آستارا

ولی داداشی ظهر امروز در گفت‌وگو با آرانیوز در آستارا، ضمن تبریک آغاز سال جدید و ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در جریان دیدار نوروزی با شروین اسبقیان معاون وزیر ورزش و جوانان مساعدت‌های خوبی از سوی معاون وزیر مبنی‌ بر ارتقای زیرساخت‌های ورزشی این شهرستان صورت گرفت.

نماینده منتخب مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از سالن‌های ورزشی این شهرستان قدیمی و مستهلک هستند، تصریح کرد: تمام تلاش خود را به کار خواهم بست تا جوانان ورزشکار این شهرستان در سالن‌های مجهز به تجهیزات نوین ورزشی اوقات خود را سپری کنند.

نماینده سابق مردم شهرستان آستارا در دهمین دوره از مجلس شورای اسلامی با اشاره به مظلومیت شهر لوندویل در بحث زیرساخت‌های عمرانی بیان کرد: طبق گفت‌و‌گوی صورت‌گرفته با معاون وزیر ورزش و جوانان در آینده نزدیک در شهر لوندویل مجموعه ورزشی استاندارد راه‌اندازی خواهد شد.

داداشی ضمن‌قدردانی از مردم شریف شهرستان آستارا بابت اعتماد دوباره به ایشان در کسوت نمایندگی مجلس شورای اسلامی گفت: بنده با اینکه فعلا نماینده منتخب هستم؛ ولی از لحظه‌ای که به عنوان نماینده انتخاب شده‌ام تمام توان خود را در راستای آبادانی این شهرستان مرزی و گردشگرپذیر به کار بسته‌ام.

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار