کد خبر: ۱۱۲۳۳۴
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۴
فرماندار زنجان با بیان اینکه رای آری ملت زنجان بیش از نرم کشوری در رفراندوم جمهوری اسلامی بوده است، گفت: مردم زنجان در ۴۰ سال گذشته در تمام بزنگاه‌ها حضور پررنگی داشته‌اند.
مردم زنجان در تمام بزنگاه‌های انقلاب حضور پررنگی داشته‌اند

پرویز خالقی فرماندار زنجان در گفت‌وگو با آرانیوز در زنجان، ضمن تبریک فرارسیدن روز جمهوری اسلامی اظهار داشت: مردم ایران در روزهای دهم و یازدهم فروردین ماه برای تعیین نوع حاکمیت پای صندوق‌های رای آمدند و به شکل قاطع 98 درصد به "جمهوری اسلامی" آری گفتند.

وی با بیان اینکه همه مردم با گرایش‌های مختلف یکپارچه به نظام جمهوری اسلامی آری گفتند، خاطرنشان کرد: آن روز تا ابد در تاریخ کشورمان ثبت خواهد شد.

فرماندار زنجان با بیان اینکه ملت زنجان نقش پررنگی را در انقلاب داشتند و پا به پای مردم دیگر استان‌ها در تمام تظاهرات علیه رژیم طاغوت شرکت می‌کردند، گفت: در همه پرسی که برای نوع حاکمیت برگزار شد رای ملت زنجان بیشتر از میانگین کشوری بود و بیش از 99 درصد به جمهوری اسلامی آری گفتند.

وی با اشاره به اینکه رای مردم در جمهوری اسلامی تعیین کننده بوده است و در طول چهار دهه گذشته همین ملت ایران با رای‌های خود سرنوشت کشور را تعیین کرده‌اند، عنوان کرد: جمهوریت و اسلامیت دو رکن اساسی نظام اسلامی ما است و دشمنان همواره در این سال‌ها تلاش کرده است که بین این دو رکن و مردم فاصله ایجاد کند ولی به لطف خدا و تدابیر مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم، دشمنان در اهداف شوم خود شکست خورده‌اند.

خالقی در پایان به انتخابات مهم اسفند ماه امسال اشاره کرد و افزود: ملت ایران بار دیگر در اسفند امسال (انتخابات مجلس دوازدهم) حماسه خلق خواهند کرد و با حضور حداکثری خود مشت محکمی بر دهان استکبار خواهند زد.

 

 
 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار