کد خبر: ۱۱۲۳۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۰
رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان کازرون:
حجت الاسلام «زارع پور» در مراسم شب احیا ۲۱ رمضان در جمع عزاداران شهرستان کازرون گفت: مصداق واقعی خدمت به خلق امام علی (ع) است.
امام علی (ع) مصداق واقعی خدمت به خلق است
به گزارش آرانیوز از فارس، حجت الاسلام «زارع پور» رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان کازرون در مراسم شب احیا ۲۱ رمضان در جمع عزاداران شهرستان کازرون با تسلیت شهادت مولی الموحدین امام علی (ع) اظهار داشت: شب قدر شب احیا و بیداری شدن بندگان الهی است.
 
وی ادامه داد: خدمت به خلق مقدمه رسیدن به خداوند است و دامنه آن در جامعه گسترده بوده و مصداق واقعی خدمت به خلق مولا امیر المومنین (ع) است که در تاریخ بی نظیر است.
 
رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان کازرون افزود: در مسیر عبودت و ایمان به خداوند متعال علی (ع) می‌باشد که همه چیزش را در راه خدا تقدیم می‌کند.
 
حجت الاسلام زارع پور یاد آور شد: دینمان را با زندگی اشخاص تنظیم نکنیم بلکه با قرآن و سنت تنظیم نمائیم و مخاطب خودمان را اشخاص در دین قرار ندهیم.
وی گفت: یاس و ناامیدی شیطان باعث نشود که از رحمت خداوند متعال بد بین شویم.
 
رئیس سازمان تبلیغات شهرستان کازرون تصریح کرد: در شب احیا از لطف و کرم خداوند متعال غافل نباشیم و امید به فضل و بخشش خداوند متعال باشیم و لطف و رحمت الهی بی منتهاست.
 
وی خاطر نشان کرد: قطعا نگاه خداوند در شب‌های قدر به شیعیان مولا علی (ع) و حضرت زهرا (س) با دیگران تفاوت دارد.
 
حجت الاسلام زارع پور تاکید کرد: دعا در حق همدیگر در این شب‌ها را در اولویت قرار دهیم جهت استجابت و سبک زندگی قرآنی را در این شب‌ها که ایام نزول قرآن است را توجه داشته باشیم.
 
 
 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار