کد خبر: ۱۱۲۳۴۳
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۷
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: امسال در روز قدس مردم ایران و سراسر جهان نشان خواهند داد که اسرائیل زودتر از موعد مقرر رو به نابودی است و این رژیم اشغالگر و کودک کش مورد انزجار تمامی مردم دنیا است.
حسینی: اسرائیل زودتر از موعد مقرر رو به نابودی است

به گزارش آرانیوز از نهاوند، سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور در مراسم احیای شب های قدر و شهادت حضرت علی "ع" و سالگرد سردار حاج میرزا محمد سلگی و شهدای عملیات مروارید در مصلی نماز جمعه نهاوند اظهار داشت: شهید حاج میرزا محمد سلگی یکی از مجاهدان بزرگ دوران دفاع مقدس و قهرمان عملیات مبارزه با منافقان است که باید تندیس این شهید در محل عملیات مرصاد در تنگه چارزبر نصب شود و این کمترین کاری است که می شود برای معرفی این شهید بزرگوار انجام داد.

وی گفت: شهید سلگی افتخار غرب کشور و مجاهدی بزرگ و خستگی ناپذر و یار دیرین مقام معظم رهبری بود که همیشه خود را مطیع و سرباز جان برکف رهبر معظم انقلاب می دانست.

حسینی افزود: این شهید بزرگوار با دو پای مجروح در عملیات مرصاد نقش بزرگ و کلیدی داشت و در عملیات مرصاد بالاتر از توانش مقابل منافقان ایستاد و با کمک شهید صیاد شیرازی و شهید همدانی و دیگر شهدای بزرگ این عملیات موجبات شکست مفتضحانه منافقان را برای همیشه رقم زدند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور بیان کرد: کتاب آب هرگز نمی میرد که مورد تقریظ و تمجید مقام معظم رهبری قرار گرفت یک یادگار و اثری ادبی از شهید حاج میرزا محمد سلگی در حوزه دفاع مقدس می باشد که مورد توجه مردم و نسل جوان قرار گرفت.

وی گفت: حاج میرزا تمام عمر پر برکتش در قبل و بعد از انقلاب و دوران بعد از دفاع مقدس را وقف انقلاب اسلامی کرد و این مجاهد خستگی ناپذیر و جانباز شیمیایی 4 سال پیش مزد یک عمر مجاهدت خود را با شهادتش گرفت.

 حسینی در بخش دیگری از سخنان خود به رای قاطع و صد درصدی مردم نهاوند به جمهوری اسلامی در رفراندم 12 فروردین ماه 1358 اشاره کرد وگفت: مردم نهاوند دارای پیشینه انقلابی قوی هستند و نمونه های ان شهیدان گروه انقلابی ابوذر شهید طالبیان معلم اخلاق و دوست مقام معظم رهبری شهیدان حیدری و قدوسی یاران حضرت امام خمینی (ره) می باشد و این مردم مومن و انقلابی اعلام انزجار خود را از جنایات رژیم جعلی و اشغالگر اسرائیل با شرکت در راهپیمایی در روز قدس نشان می دهند.

وی اظهار داشت: رژیم اشغالگر و کودک کش اسرائیل به روزهای پایانی عمر ننگینش نزدیک شده و کمک های امریکا و دیگر همپیمانانش هم نمی تواند انها را از این شکست مفتضحانه نجات دهد.

حسینی بیان کرد: همچنان که منافقان در عملیات مرصاد با رشادت های حاج میرزا و دیگر همرزمانش به زباله دان تاریخ پیوستند رژیم جعلی و صهیونیستی هم توسط حماس و مقاومت اسلامی فلسطین به این زباله دان می پیوند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور افزود: امسال در روز قدس مردم ایران و سراسر جهان نشان خواهند داد که اسرائیل زودتر از موعد مقرر رو به نابودی است و این رژیم اشغالگر و کودک کش مورد انزجار تمامی مردم دنیا است.

در پایان این مراسم که با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور،استاندار همدان مهندس نثاری نماینده منتخب نهاوند امام جمعه نهاوند با اهدا نشان سرو به همسر شهیدحاج محمد سلگی از زحمات وی قدردانی کردند.

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار