کد خبر: ۱۱۲۳۷۴
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۶
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه گفت: از ابتدای ماه رمضان بیش از ۱۹۰۰ نفر در پویش حمایت مادی از ایتام در استان شرکت کردند.
شرکت ۱۹۰۰ حامی در پویش حمایت از ایتام در کرمانشاه

رضا طاهری در گفت‌وگو با آرانیوز در کرمانشاه، اظهار داشت: طرح پویش به عشق علی(ع) کمیته امداد امام خمینی(ره) با هدف کمک به ایتام از ابتدای ماه رمضان در استان همزمان با سراسر کشور در حال اجرا است و تاکنون 1900 حامی در استان در این پویش شرکت کردند.

وی با بیان اینکه مردم متدین استان با حمایت مادی از کودکان ایتام می‌توانند در این طرح شرکت کنند، عنوان کرد: در استان کرمانشاه بیش از 17 هزار کودک ایتام و نیازمند از خدمات کمیته امداد بهره‌مند هستند.

طاهری گفت: در این ایام پایگاه‌های کمیته امداد در مساجد و حسینیه‌ها به ویژه در ایام شب قدر مستقر هستند و علاقه‌مندان به شرکت در این طرح می‌توانند ثبت‌نام یا عدد 12 را به شماره 3000333383 ارسال کنند یا با شماره 08338213444 تماس بگیرند که همکاران مجموعه هماهنگی لازم را انجام دهند.

وی افزود: در استان کرمانشاه بیش از 35 هزار نفر حامی کودکان ایتام هستند و 800 کودک فاقد حامی وجود دارد و از مردم استان درخواست می‌شود با ثبت نام در این طرح زمینه حامی دار شدن این کودکان را در این ایام فراهم کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه بیان کرد: همچنین همزمان با ولادت امام حسن(ع) جمعی از ایتام و زنان سرپرست خانوار مهمان سفره اهل بیت(ع) بودند که با همت خیران و همکاری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) 1000 نفر از مددجویان مهمان شدند.

طاهری گفت: خیران می‌توانند تا پایان ماه رمضان کمک‌های خود به شماره کارت 6037991899939627 واریز یا از کد دستوری *8877*083# استفاده و در پویش اطعام نیازمندان در ماه رمضان شرکت کنند.

انتهای پیام/

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار