کد خبر: ۱۱۲۳۹۸
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۲
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی، سال ۱۴۰۲ را سال تحول در خدمت رسانی شرکت گاز برشمرد و از اجرای ۴۰۷ پروژه در این استان خبرداد.
بهره‌برداری از ۴۰۷ پروژه گازرسانی در خراسان جنوبی

به گزارش آرانیوز از بیرجند، رحمان محمودی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از گذشت 17 سال از تأسیس شرکت گاز استان خراسان جنوبی، با همت کارکنان در حال حاضر 100 درصد جمعیت شهری و روستایی استان خراسان جنوبی تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته‌اند.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته 407 پروژه گازرسانی در اقصی نقاط استان به بهره‌برداری رسید، گفت: طی سال گذشته 182 روستا و 121 واحد صنعتی و تولیدی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند و همچنین به 3 هزار و 988 واحد طرح نهضت ملی مسکن در استان گازرسانی شد. طی سال گذشته 77 پاسگاه و برجک دیدبانی مرزی و همچنین 3 بازارچه مرزی در استان خراسان جنوبی به شبکه گاز طبیعی متصل شدند.

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با اشاره به پروژه بزرگ خط انتقال گاز 36 اینچی دشتک-نهبندان افزود: با همت همکاران مهندسی و توسعه گاز ایران، منطقه 4 انتقال گاز و شرکت گاز استان خراسان جنوبی در آخرین روز‌های سال گذشته، 80 کیلومتر از خط انتقال 36 اینچی دو راهی دشتک به نهبندان از طرف نهبندان تزریق گاز شد.

محمودی از همکاری مشترکین گاز طبیعی در استان در دوران افت فشار گاز در زمستان سال 1402 نیز تقدیر کرد.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار