کد خبر: ۱۱۲۵۲۹
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۵
استاندار اصفهان گفت: هجدهم فروردین ماه ۱۴۰۳، برگ زرین دیگری در تاریخ سراسر شور، شعور و حماسه مردم استان اصفهان ثبت شد.
قدردانی استاندار از حضور اصفهانی‌ها در تشییع سردار زاهدی

به گزارش آرانیوز ازاصفهان،استاندار اصفهان در پیامی از حضور حماسی و باشکوه مردم اصفهان در آیین تشییع و بدرقه سردار سرافراز اسلام سرلشکر پاسدار شهید محمدرضا زاهدی قدردانی کرد.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم آیین تشییع و بدرقه پیکر مطهر سردار سرافراز اسلام و فرزند برومند دیار حماسه و ایثار، شهید والامقام سرلشکر پاسدار محمدرضا زاهدی بار دیگر تداعی کننده 25 آبان ماه سال 1361 بود تا مردم استان اصفهان صلابت، رشادت، آزادگی، قهرمان پروری و در رأس همه آنها تعهد و التزام عملی خود به اسلام، انقلاب‌ اسلامی و ولایت را به منصه ظهور برسانند.

استکبارستیزی و اعلام آمادگی برای رزم و مقابله با مستکبران عالم و در رأس آنها صهیونیست خونخوار و جنایتکار، دیگر پیام حماسه بزرگ 18 فروردین ماه مردم بزرگ دیار حماسه و ایثار بود که بار دیگر بر تداوم راه فرزندان این سرزمین و شهدای نام آور مبنی بر مقاومت و جهاد در مسیر آزادی قدس شریف و اضمحلال رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی و انتقام از خون شهدای مقاومت به ویژه سرلشکر شهید زاهدی و همرزمان ایشان تأکید کرد.

اینجانب ضمن ابراز قدردانی خالصانه از یکایک مردم روزه دار و ولایتمدار استان اصفهان، حماسه سازان آیین بدرقه سردار سرافراز اسلام سرلشکر پاسدار شهید محمدرضا زاهدی و نیز مجریان و خادمان خَلق این حماسه کم نظیر به ویژه نیروهای نظامی و انتظامی و حافظان امنیت، نهادهای اجرایی و خدماتی صمیمانه قدردانی کرده و به سبب بروز این جلوه های بی‌نظیر و جاودان از بصیرت و ولایتمداری مردم حماسه ساز استان اصفهان هزاران بار جبین شکر بر درگاه ایزد متعال می سایم.

از درگاه پرودگار متعال توفیق حرکت در راه آرمان های شهدای والامقام و خدمتگزاری بیش از پیش در مسیر قدرشناسی از تعهد، موقعیت شناسی و ولایتمداری مردم شریف و شهیدپرور استان اصفهان را تقاضا می‌کنم.

 

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار