کد خبر: ۱۱۲۵۵۵
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۷
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه اروند از هزینه کرد 5 میلیارد و پانصد میلیون تومان برای تکمیل، تجهیز، توسعه و بهسازی مرکز خرید اروند(کنزالمال) خبر داد.
صرف بیش از ۵ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه و بهسازی مجتمع تجاری اروند  

به گزارش  آرانیوز روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، احمد امانی با اعلام این خبر، افزود: با حمایت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند و با نگاه ویژه به توسعه و رونق کسب و کار در منطقه، طی سال گذشته ۵ میلیارد و پانصد میلیون تومان از محل اعتبارات سازمان منطقه آزاد اروند صرف بهسازی، تجهیز و توسعه مرکز خرید اروند(کنزالمال) شد.

امانی با تأکید بر اینکه یکی از مهم ترین اهداف این شرکت حمایت از سرمایه به سمت توسعه پایدار است، اظهار داشت: از آنجایی که برای ایجاد اشتغال پایدار باید بنگاه‌های کوچک و متوسط پشتیبانی شوند، رفع مشکلات مرکز خرید اروند که یکی از ظرفیت های خوب اقتصادی و گردشگری منطقه محسوب می شود در دستور کار شرکت سرمایه گذاری و توسعه اروند قرار گرفت.

وی در توضیح اقدامات انجام شده، افزود: احداث خط فشار متوسط برق، تقویت و اصلاح سیستم پمپاژ آب، اصلاح و ساماندهی سیستم اطفاء حریق، اصلاح و ساماندهی سیستم برق اضطرای و دیزل های ژنراتور، اجرای پروژه کابل فیبر نوری، اجرا و ارتقای سطح سیستم روشنایی راهروها، به روز رسانی و ساماندهی تابلوهای برق داخلی مجتمع تنها بخشی از گام های برداشته شده در مرکز خرید اروند است.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه اروند بخشی از عایق کاری و تعمیرات سقف مجتمع را از جمله کارهای انجام شده در این مرکز تجاری عنوان کرد و اظهار داشت: اصلاح و تعمیرات سرویس های بهداشتی، لایروبی و ساماندهی سیستم فاضلاب و دفع آب های سطحی و راه اندازی دوربین های نظارتی و امنیتی بازار از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط این شرکت تا قبل از پایان سال بود که شرایط رفاهی برای گردشگران و شهروندان در ایام نوروز بیش از پیش فراهم شود.

مجتمع تجاری اروند (کنزالمال) از مقاصد اصلی خرید منطقه آزاد اروند محسوب می‌شود. این بازار تنوع بی‌نظیری از کالاهای مختلف را با قیمت‌های مناسب ارائه می‌کند و به همین منظور هر ساله در ایام نوروز و تعطیلات مورد توجه ویژه گردشگران قرار می گیرد.

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار