کد خبر: ۱۱۲۷۰۷
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۶
نماینده، ولی فقیه در استان مرکزی:
آیت‌الله دری نجف آبادی گفت: از دولت انتظار می‌رود در راستای مدیریت مسائل ارزی، تورم و مسکن کشور برنامه‌ریزی ویژه‌ای داشته باشد تا مردم آثار این مدیریت را در زندگی خود ببینند.

دولت سیزده در حل مسائل اقتصادی کشور برنامه‌ریزی ویژه‌ای داشته باشد

به گزارش آرانیوز از اراک، آیت‌الله «قربانعلی دری نجف‌آبادی» در خطبه‌های عبادی سیاسی امروز نماز جمعه اراک با اشاره به ۲۹ فروردین روز ارتش، اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول عمر با برکت نظام اسلامی در سایه دوراندیشی و اقتدار فرمانده کل قوا همچون سدی محکم در برابر هر تنشی با اقتدار ایستاده است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با وجود اینکه از لحاظ مالی در معمولی‌ترین سطح ممکن زندگی می‌کنند اما تحت هر شرایطی با اقتدار از ارزش‌ها و کیان اسلامی دفاع می‌کنند.

آیت الله دری نجف آبادی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خطبه‌های نماز عید سعید فطر گفت: حمله رژیم اشغالگر صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در سوریه بی پاسخ نخواهد ماند.

وی عنوان کرد: حمایت ملت ایران از آزادی قدس شریف تنها یک حمایت مقطعی برای به چالش کشاندن سیاست‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی و دنباله آنها در منطقه نیست، بلکه برگرفته از آرمان‌های امام (ره) بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران است.

امام جمعه اراک با بیان اینکه حمایت از فلسطین از سوی آزادی خواهان جهان و طرفداران انقلاب اسلامی به‌عنوان یک راهبرد اساسی تا محو رژیم ستمگر کودک‌کش صهیونیستی ادامه دار خواهد بود، افزود: شهادت فرزندان اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس، بحث تازه ای نیست بلکه در طول سال‌های گذشته چندین نفر از خانواده هنیه در جبهه مقاومت به شهادت رسیده‌اند.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی با تقدیر از حضور مردم و همکاری مسؤولین در راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: از دولت انتظار می‌رود در راستای مدیریت مسائل ارزی، تورم و مسکن کشور برنامه‌ریزی ویژه ای داشته باشد تا مردم آثار این مدیریت را در زندگی خود ببینند. نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره بحث حجاب گفت: حفظ حرمت‌ها و ارزش‌های اسلامی از جمله مقوله حجاب که مورد تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و دلسوزان نظام است باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

 
نظرشما
آخرین اخبار