کد خبر: ۱۱۲۸۷۴
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۶
معاون حقوقی رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیأت دولت:
دهقان با اشاره به آخرین وضعیت کشتی توقیف شده رژیم صهیونیستی توسط جمهوری اسلامی ایران گفت: این اقدام یک عملیات تلافی‌جویانه در برابر اقدامات آمریکا و صهیونیست‌ها بود.

توقیف کشتی رژیم صهیونیستی یک عملیات تلافی‌جویانه بودبه گزارش آرانیوز «محمد دهقان» معاون حقوقی رئیس جمهور صبح امروز  (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدام حقوقی درخصوص حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق، اظهار داشت: حقوقدانان درخصوص موضوعات مختلف حقوقی تشکیل جلسه داده و بررسی‌های لازم را انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: اگر قرار باشد اقداماتی انجام دهیم، پس از تصویب در یک کمیته تخصصی تصمیم‌گیری می‌شود؛ فعلا در مورد حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق اقدام حقوقی نداریم.

معاون حقوقی رئیس جمهور اضافه کرد: در حال کار روی همه تحولات مربوطه به ویژه با محوریت غزه هستیم و مشارکت خود را در مراجع بین‌المللی دنبال می‌کنیم.

دهقان با اشاره به آخرین وضعیت کشتی توقیف شده رژیم صهیونیستی توسط جمهوری اسلامی ایران، افزود: این اقدام یک عملیات تلافی‌جویانه در برابر اقدامات آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده است.

وی یادآور شد: رفتار خصمانه رژیم اشغالگر قدس بستر برخی از اقدامات ما بوده و مسیر خود را طی می‌کند. ما در این زمینه اقدام حقوقی نداریم.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار