کد خبر: ۱۱۳۰۰۳
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۳
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان:
سردار «شوقانی» گفت: عملیات وعده صادق توسط فرزندان برومند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و گوش به فرمان فرمانده معظم کل قوا انجام شد و توانست دهان یاوه گویان جهان را ببندد.

«وعده صادق» دهان یاوه گویان جهان را بست

به گزارش آرانیوز از سمنان، سردار پاسدار «منصور شوقانی» فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان امروز در مراسم نواختن زنگ مقاومت در مرکز آموزشی شهید قزوهی سمنان با بیان اینکه «وعده صادق» دهان یاوه گویان جهان را بست، اظهار داشت: این عملیات توانست اقتدار ایران اسلامی را به جهانیان نشان دهد.

وی با بیان اینکه این عملیات برای جبهه مقاومت دلگرم کننده بود، افزود: عملیات وعده صادق توسط فرزندان برومند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و گوش به فرمان فرمانده معظم کل قوا، رهبر معظم انقلاب اسلامی انجام شد و توانست مشت محکمی بر دهان مستکبران باشد.

فرمانده سپاه استان سمنان به سالروز تأسیس سپاه هم اشاره کرد و گفت: یکی از شعارهای اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حمایت از همه وفاداران و کسانی است که در راستای نظام مقدس جمهوری اسلامی با توکل به خدا در این سنگر دستاوردهای انقلاب پاسداری می‌کنند.

شوقانی غلبه خون بر شمشیر در جای جای جهان و حمایت از مستضعفان جهان را شعار سپاه دانست و تاکید کرد: پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی رسالت سپاه است.

 

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار