کد خبر: ۱۱۳۱۶۵
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۱
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
سردار «سلیمانی» گفت: عملیات «وعده صادق» در واقع میخی بر تابوت صهیونیست‌ها بود و پایان قدرت برآمده از تمدن غرب که در خدمت سلطه‌گری است.

عملیات «وعده صادق» میخی بر تابوت صهیونیست‌ها بود/ واقعه طبس روزی بزرگ در کشور و انقلاب اسلامی

به گزارش آرانیوز از خراسان جنوبی، سردار پاسدار «غلامرضا سلیمانی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز (چهارشنبه) در مراسم گرامیداشت پنجم اردیبهشت‌ماه سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس در مسجد شکر طبس، اظهار داشت: پنجم اردیبهشت‌ماه سال ۵۹ یک روز بزرگ برای ملت ایران است که در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد.

وی با بیان اینکه حادثه شکست نظامی آمریکا در صحرای طبس پیام‌های متعددی داشته که از جنبه‌ای این حادثه نشان تحقق وعده‌های خداوند است، بیان داشت: پیام‌های بزرگی در پنجم اردیبهشت و واقعه صحرای طبس نهفته است و این وعده الهی بود که محقق شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه از ۵ اردیبهشت سال ۱۳۵۹ تا ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ملت ایران تحولات بزرگی را پشت سر گذاشته و افتخارات بزرگی آفریده است، تبیین کرد: آمریکا در عملیات طبس بهترین تجهیزات و امکانات خود را در قالب عملیات پنجه عقاب به میدان آوردند ولی خداوند به فرموده امام (ره) شن‌ها را مأمور و تمام توطئه‌های آنان را خنثی کرد.

سردار سلیمانی افزود: ملت ایران با انقلاب اسلامی بیدار شد و در مقابل این مستکبران و متجاوزان ایستاد لذا باید دنیا را هم نسبت به این جنایتکاران بیدار کرد و مردم آمریکا هم باید بیدار شوند البته آثار این بیداری مشاهده می‌شود اما هنوز کافی نیست.

وی با یادآوری قتل و عام مردم عراق، ویتنام، افغانستان، سوریه و غیره توسط آمریکایی‌ها، ادامه داد: تنها از سال ۱۹۱۷ تا عملیات طوفان‌الاقصی در ۶۵ مورد صهیونیست‌ها مسلمانان فلسطینی را قتل عام کردند که گاه در یک مورد هزاران نفر به شهادت رسیدند که نشان می‌دهد پایه رژیم صهیونیستی بر خون‌ریزی برپا شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: مردم غزه شش ماه است که در برابر بمباران‌های رژیم صهیونیستی با دست خالی ایستادگی می‌کنند ولی با تأسی از فرهنگ امام حسین (ع) علی رغم شهادت چندین نفر از اعضای خانواده باز هم اظهار نارضایتی نکردند.

سردار سلیمانی کار کنگره آمریکا را تصویب قطعنامه‌های تحریمی علیه ملت‌های آزادی‌خواه و تصویب میلیون‌ها دلار برای حمایت از رژیم صهیونیستی دانست و بیان داشت: تمام مراکز قدرت و کارخانه‌های تسلیحاتی و مراکز مطالعات راهبردی وغیره آمریکا در اختیار صهیونیست‌ها و تمام بانگ‌ها و رسانه‌های بزرگ در آمریکا نیز تحت نفوذ صهیونیست‌ها است.

وی هدف از شکل‌گیری آمریکای فعلی را سلطه‌گری دانست و گفت: اگر یکی از اقدامات امریکا را هر کشوری مرتکب شود اینها صدها قانون و قطعنامه را بر علیه آن کشور مصوب می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین عملیات «وعده صادق» را بزرگترین، دقیق‌ترین و پیچیده‌ترین عملیات نظامی علیه صهیونیست دانست و مطرح کرد: این عملیات با صلابت اجرا شد و جهان اسلام بعد از این عملیات مورد تکریم قرار گرفت و بعد عملیات ملت‌های مسلمان خود را باور کردند که می‌تواند مثل ایران شوند و در سایه مردم سالاری دینی و اسلامی از حقوق خود و ملت‌های مسلمان دفاع کنند.

سردار سلیمانی اضافه کرد: عملیات «وعده صادق» در واقع میخی بر تابوت صهیونیست‌ها بود و پایان قدرت برآمده از تمدن غرب که در خدمت سلطه‌گری است، فرار رسیده که این سنت الهی است و پیامدهای غرورآفرین این عملیات برای ما و تهدیدآفرین برای صهیونیست‌ها را در آینده بیشتر خواهید دید.

وی گفت: انقلاب اسلامی ملت ایران خود را از دخالت آمریکایی‌ها مصون کرده است و بر خلاف تمدن غرب، تمدن اسلامی در خدمت همه ملت‌ها و انسان‌ها خواهد بود و پیشرفت‌های علمی خود را در خدمت بشریت قرار خواهد داد و از همینجا به مردم مظلوم عالم اعلام می‌کنیم که آن نگاهی که به ایران و انقلاب ما دوخته‌اند به نتیجه مورد نظرشان خواهد رسید.

نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار