کد خبر: ۱۱۳۱۷۲
تاریخ انتشار: ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۳
فرمانده سپاه دشتی تاکید کرد؛
سرهنگ پاسدار «زارعی تبار» گفت: خباثت‌ها و کینه توزی‌های دشمنان که در برهه‌های مختلف علیه ملت ایران صورت گرفت باعث عزت نفس و اقتدار جمهوری اسلامی شده است و واقعه طبس، شکستی عبرت آموز برای استکبار جهانی بود.

واقعه طبس، شکستی عبرت آموز برای استکبار جهانی بود

سرهنگ پاسدار «محمدرضا زارعی تبار» فرمانده سپاه شهرستان دشتی در گفت‌وگو با آرانیوز در بوشهر با گرامیداشت سالروز شکست تاریخی ارتش آمریکا در صحرای طبس اظهار داشت: پنجم اردیبهشت‌ سالروز شکست مفتضحانه آمریکا در منطقه طبس است که علاوه بر نمایان کردن ضعف تجهیزات نظامی آمریکا، از نصرت خداوند متعال، نسبت به انقلاب اسلامی حکایت دارد.

وی افزود: ارتش آمریکا خیال می کرد مثل عقابی است که در تیررس هیچ شکارچی نیست، غافل از اینکه در صحرای طبس شن‌ها با اراده الهی ابابیل شدند بر سر سپاه ابرهه فرود آمدند و یکی از شکست‌های مفتضحانه را برای نظامیان آمریکایی رقم زدند. به طور قطع تاریخ گواه این جمله است که ملتی پیروز و سربلند نخواهند بود مگر پیرو ولایت باشد و در مسیر ولایت قدم بردارد و برای رضایت خداوند متعال در راه اسلام تا آخرین قطره خون خود بایستد.

فرمانده سپاه دشتی ابراز داشت: خباثت ها و کینه توزی‌هایی که در برهه های مختلف و به اشکال مختلف علیه ملت ایران صورت گرفت نه تنها باعث تضعیف کشور نشده بلکه خودباوری، عزت نفس و اقتدار نیز برای جمهوری اسلامی ایران به ارمغان داشته است. صحرای طبس، یادآور شکست خفت‌بار متجاوزان آمریکایی در عملیات «پنجه عقاب» و تبلور قدرت امداد الهی است؛ واقعه‌ای عبرت‌آموز در تاریخ معاصر که ناکامی آمریکا در دستیابی به توطئه‌های شوم خود و حقانیت ایران اسلامی را به جهانیان نشان داد. 

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار