کد خبر: ۱۱۳۶۷۵
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۴
نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد با تأکید بر رفع نواقص قانون رتبه‌بندی معلمان در مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان را با ۶۰ هزار میلیارد تومان تصویب و اعتبار آن‌را افزایش داد.
تصویب رتبه‌بندی فرهنگیان با ۶۰ هزار میلیارد تومان اعتبار

به گزارش آرانیوز از شهریار، حسین حق‌وردی ظهر امروز در مراسم بزرگداشت مقام معلم با تأکید بر دفاع از مطالبات فرهنگیان و معلمان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کمیسیون آموزش یکی از موفق‌ترین کمیسیون‌های مجلس یازدهم انتخاب شد.

وی با بیان اینکه اکثریت مشکلات و مسائل فرهنگیان با حضور مسئولان آموزش‌ و پرورش در کمیسیون آموزش مجلس یازدهم برگزار شد، افزود: تشکیل سازمان تعلیم و تربیت کودک یکی از کارهای خوب کمیسیون آموزش و مجلس شورای اسلامی بود که به تصویب رسید.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح اصلاح شیوه جذب در آموزش‌ و پرورش به‌زودی در صحن علنی مجلس به رأی گذاشته خواهد شد و بحث تبدیل وضعیت شغلی فرهنگیان با جدیت دنبال می‌شود.

حق‌وردی با اشاره به قانون رتبه‌بندی فرهنگیان بیان کرد: با توجه به اینکه اجرای رتبه‌بندی به مدت یک دهه جزو مطالبات معلمان بود لایحه رتبه‌بندی از سوی دولت‌های گذشته به مجلس ارائه نمی‌شد.

ارجاع سوال از "صحرایی" درباره رتبه بندی معلمان به جلسه علنی مجلس

وی با بیان اینکه در دولت دوازدهم لایحه‌ رتبه‌بندی معلمان با 5 هزار میلیارد تومان اعتبار به مجلس و کمیسیون آموزش ارائه شد، گفت: کمیسیون آموزش رتبه‌بندی فرهنگیان را با 60 هزار میلیارد تومان تصویب و اعتبار آن را افزایش داد.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در پایان خاطرنشان کرد: نواقص قانون رتبه‌بندی معلمان در مجلس دوازدهم رفع خواهد شد و نگرانی و مطالبات فرهنگیان مرتفع می‌شود.

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار