کد خبر: ۱۱۳۷۲۲
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۸
مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سازمان بسیج:
سردار «سوری» با اشاره به اهمیت گردشگری تاکید کرد: تولید روایت از نقاط تعالی‌بخش و جهت‌دهی گردشگری در سبد گردشگری سپاه های استانی قرار گیرد.
تولید روایت از نقاط تعالی‌بخش در سبد گردشگری سپاه‌هایی استانی قرار گیرد
به گزارش آرانیوز از فارس، جلسه قرارگاه راهیان‌نور سپاه فجر استان فارس با حضور سردار «مجید سوری» مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سازمان بسیج برگزار شد.
 
سردار سوری در حاشیه این جلسه اظهار داشت: استان فارس در تحقق اهداف ایجاد شده سازمان، پیش‌قدم بوده و رتبه قابل توجهی را در کشور کسب کرده است.
 
وی با اعلام توانمندسازی راویان استانی و فعالسازی کمیته راویان در یادمان‌ها تصریح کرد: به دستور رئیس سازمان بسیج کشور، توسعه شبکه خادمین در استان‌ها و تداوم ارتباط با زائرین در دستور کار کمیته خادمین قرار گرفته است.
 
سردار سوری با اشاره به بی‌شمار بودن مصادیق اردو‌های پیشرفت در استان فارس و ظرفیت‌های استان در بخش گردشگری، گفت: اردو‌های فصلی همچون برنامه ارتحال امام و اردوی اربعین حسینی محله محور باید به عنوان پشتیبانی کننده در دستور کار قرار گیرد.
 
وی تاکید کرد: با تلفیق اردو‌های راهیان‌نور و گردشگری با اردو‌های راهیان پیشرفت که نشان‌دهنده پیشرفت در کشور و درحوزه گردشگردی است، ارتقا اقامت‌های بومگردی و جشنواره‌های بوم محلی که مبتنی بر بوم محلات مختلف است، باید در دستور کار سازمان اردویی و گردشگری قرار گیرد.
 
مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج کشور ادامه داد: تولید روایت از نقاط تعالی‌بخش و جهت‌دهی گردشگری و جهت‌بخشی به نقاط تعالی‌بخش و قرار دادن مظاهر ملی و مذهبی باید در سبد گردشگری استان‌ها قرار گیرد.
 
سردار سوری افزود: با ابلاغ رئیس جمهور طبق سنوات گذشته مسئولیت ستاد پشتیبانی قرارگاه راهیان‌نور در استان به عهده استاندار و در شهرستان‌ها به عهده فرمانداران است.
 
 
 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار