کد خبر: ۱۱۳۹۰۳
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۶
مسئول سازمان راهیان نور سپاه حضرت نبی اکرم(ص)کرمانشاه خبر داد:
سرهنگ «عزیزی» گفت: در سال گذشته آمار بازدیدکنندگان از مراکز فرهنگی و یادمان‌های شهدا در استان کرمانشاه افزایش یک میلیونی نسبت به سال قبل داشته و با آمار ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر یک رکورد جدید در بازدید از یادمان‌های دفاع مقدس در استان کرمانشاه به ثبت رسانده است.

بازدید از مراکز فرهنگی ویادمان های دفاع مقدس کرمانشاه از مرز ۳ میلیون نفر گذشت

به گزارش آرانیوز از کرمانشاه،  سرهنگ پاسدار «یونس عزیزی» مسئول سازمان اردویی ، گردشگری و راهیان نورسپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پنجشنبه گذشته مراسم یادواره عملیات بازی دراز در ارتفاعات شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد که افتتاحیه راهیان نور غرب و شمالغرب کشور بود.

وی افزود: در سال گذشته آمار بازدیدکنندگان از یادمان‌های شهدا در استان کرمانشاه افزایش یک میلیونی نسبت به سال قبل داشته و با آمار ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر یک رکورد جدید در بازدید از مراکز فرهنگی و یادمان‌های دفاع مقدس در استان کرمانشاه به ثبت رسانده است.

مسئول سازمان راهیان نور سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه تصریح کرد: تنوع آب و هوایی استان کرمانشاه و پراکندگی یادمان‌های دفاع مقدس در این استان، بازدید از یادمان‌های دفاع مقدس را در استان کرمانشاه ۴ فصل کرده است.

وی ادامه داد: کرمانشاه ۸ یادمان دفاع مقدس فعال دارد که مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس مرصاد در گردنه چارزبر  استان کرمانشاه پربازدیدترین محل کاروان های راهیان نور از اقصی نقاط کشور است.

سرهنگ عزیزی خاطرنشان کرد: یادمان بازی دراز در شهرستان سرپل ذهاب نیز هرساله در اردیبهشت ماه میزبان کاروان‌های راهیان نور و بسیجیان از اقصی نقاط کشور اسلامی است.

وی یادمان یادمان شهید بهشتی قصرشیرین، یادمان مطلع الفجر گیلانغرب، یادمان شهدای ۲۶ مرداد پاوه، یادمان بانه دار (شیخ صله) ثلاث باباجانی، یادمان شهید شیرودی و یادمان پادگان ابوذر سرپل ذهاب را دیگر یادمان‌های استان کرمانشاه معرفی کرد.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار