کد خبر: ۱۱۳۹۰۴
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۸
‌طوفانی با سرعت بیش از ۱۱۶ کیلومتر شهرها و روستاهای گلستان را درنوردید و باعث شکسته شدن درختان، قطعی برق در برخی مناطق و غیره شد.
طوفان ۱۱۶ کیلومتری گلستان را درنوردید

به گزارش آرانیوز از گرگان، از ظهر روز گذشته با ورود سامانه ناپایدار به استان گلستان، شاهد وزش باد شدید در برخی ساعات روز گذشته بودیم. شدت وزش باد در برخی مناطق استان باعث وارد آمدن خسارت‌های جزئی شد.

شدت طوفان در شب قبل و بامداد امروز افزایش یافت و تندبادی با سرعت بیش از 116 کیلومتر مناطق مختلف استان گلستان را درنوردید. همچنان وزش باد هرچند با سرعت کمتر ادامه دارد.

مدیرکل بحران استان گلستان با اشاره به وزش تندباد 116 کیلومتری اظهار کرد: سرعت وزش باد در شرق استان مانند مراوه تپه بیشتر از سایر مناطق بود و خوشبختانه خسارت جانی نداشتیم.

نعمت‌الله حاجی‌زاده افزود: وزش باد شدید شب گذشته در استان سبب قطعی موقتی برق در برخی نقاط استان وهمچنین شکسته‌شدن تعدادی از درختان شده است.

شرکت آب و فاضلاب استان نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که با توجه به قطعی برق در برخی از مناطق استان، تعدادی از منابع تأمین با مشکل مواجه شده و برخی از شهرها تا اطلاع ثانوی با افت فشار و یا قطعی آب مواجه هستند.

علاوه براین وزش باد همچنان در استان حاکم است و طبق اعلام هواشناسی وزش موقتی باد نسبتا شدید تا بعد از ظهر امروز ادامه دارد.

از عصر امروز بارش‌ها به تدریج در مناطق مختلف استان آغاز می شود و تا شنبه هفته آینده شاهد ناپایداری هوا خواهیم بود.

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار