کد خبر: ۱۱۳۹۷۰
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۳
رئیس اداره ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم، گفت: سه نفر از ووشوکاران قشم با نظر کادر فنی به اردوی تیم ملی جهت اعزام به پیکارهای ووشو قهرمانی آسیا (ماکائو ۲۰۲۴) دعوت شدند.
۳ ووشوکار قشمی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

به گزارش آرانیوز از قشم، رضا ذاکری امروز با اعلام این خبر، اظهار داشت: مهزیار محمدنژاد، امیرحسین ابراهیمی و علیرضا مقصودی ووشوکاران دعوت شده از قشم به اردوی تیم ملی هستند که مسابقات از هفتم خردادماه شروع می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مسابقات انتخاباتی تیم ملی ووشو برای اعزام به رقابت‌های قهرمانی آسیا ماکائو چین در روزهای 22 تا 24 اردیبهشت‌ماه با حضور 400 ورزشکار در مشهد مقدس برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان سازمان‌ منطقه آزاد قشم با اشاره به حضور موفق تیم قشم در رقابت‌های انتخابی تیم ملی، گفت: در این رقابتها علیرضا مقصودی در وزن 56 کیلوگرم با دریافت مدال طلا، مهزیار محمدنژاد در وزن 60 با مدال برنز و امیرحسین ابراهیمی در وزن 65 کیلوگرم با دریافت مدال برنز، به اردوی تیم‌ ملی دعوت شدند.

ذاکری ضمن تشکر از تلاش کادر فنی ووشو منطقه آزاد قشم، بیان کرد: محسن شیرزاد به عنوان سرمربی تیم و ایلیا صلواتی سرپرست، صمد نخعی مربی رشته ساندا و محسن شیعه‌زاده هم به عنوان مربی تالو، تیم ووشو منطقه آزاد قشم را در مسابقات انتخاباتی تیم‌ ملی در مشهد همراهی کردند.

 

 
نظرشما
آخرین اخبار