کد خبر: ۱۱۳۹۷۳
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۷
مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: مدیران شرکت‌های تعاونی استان تا ۱۶ خرداد سال جاری فرصت دارند در نوزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر ثبت ‌نام کنند.
آغاز ثبت‌نام جشنواره تعاونی برتر مازندران

به گزارش آرانیوز از ساری، احمد پویش؛ مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: مدیران شرکت های تعاونی برای حضور در رقابت بزرگ نوزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر می توانند با مراجعه به سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون کشور به آدرس https://taavoni.mcls.gov.ir  نسبت به به‌روزرسانی مدارک و مستندات اقدام کنند.

وی افزود: این جشنواره به منظور ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و شناسایی تعاونی‌های موفق در سطوح استانی و ملی، معرفی الگوهای برتر و تشویق تعاونی‌ها به تلاش برای بهبود و ارتقای حوزه‌ها و گرایش‌های مختلف کسب و کار، در شهریور امسال در مازندران همزمان با سراسر کشور برگزار می‌ شود.

پویش با اشاره به شعار سال رهبر معظم انقلاب مبنی بر جهش تولید با مشارکت مردم، تصریح کرد: توجه ویژه به بخش تعاون و مشارکت مردم در فعالیت‌های تولیدی، توزیعی و خدماتی در مناطق مختلف، ارتقای جایگاه و معرفی توانمندی این بخش، ایجاد انگیزه و رقابت سالم بین تعاونگران و انتقال دانش رسمی و بومی در تعاون و توسعه مشارکت‌های مردمی از جمله اهداف این جشنواره است.

وی گفت: تعاونگران مازندران برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به ادارات تعاون،کار و رفاه اجتماعی در شهرستانها مراجعه کنند.

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار