کد خبر: ۱۱۴۰۰۷
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۵
مشاور امور بانوان و خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی از تجلیل ۵۰۰ دختر فعال خانواده کمیته‌ امداد امام خمینی(ره) استان خبر داد.
۵۰۰ دختر فعال خانواده کمیته‌ امداد خراسان‌ جنوبی تجلیل شدند

به گزارش آرانیوز از بیرجند، نرگس ضیائی‌فر در نشست هم‌اندیشی بالندگی بانوان که همزمان با دهه کرامت و به مناسبت میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر برگزار شد، اظهار داشت: در این جلسه از 500 دختر فعال تحت حمایت کمیته امداد استان تجلیل می‌شود.

وی گفت: این حرکت ارزشمند با هدف ارج نهادن به منزلت دختران نجیب و با استعداد تحت حمایت کمیته امداد انجام شد تا در بخش‌های مختلف فرهنگی از این دختران موفق تجلیل و تکریم انجام شود.

مشاور امور بانوان و خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی به تنوع خدمات این نهاد در پشتیبانی از خانواده‌های نیازمند به ویژه دختران در مسیر ادامه تحصیل و شروع زندگی مشترک اشاره کرد و افزود: در کنار تحصیل و کمک به اشتغال این دختران، سعی بر این است تا مهارت‌آموزی آنها در حوزه‌های مختلف انجام شده و وضعیت بهتری را در این حمایت‌ها و پشتیبانی‌ها شاهد باشیم.

ضیائی به توزیع جهیزیه در بین نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد اشاره کرد و افزود: کمیته امداد در مناسبت‌های پیش رو نیز ادامه این فعالیت‌ها را هدف‌گذاری کرده که انتظار می‌رود خدمات ارائه شده با همراهی خیرین و گروه‌های توانمند جامعه با قوت بیشتر ادامه پیدا کند.

اردوی شوق زیارت ویژه 80 دختر تحت حمایت کمیته امداد مود

مجتبی محمدپور نیز گفت: همزمان با دهه کرامت80 دختر تحت حمایت این نهاد به اردوی شوق زیارت اعزام شدند.

وی گفت: 80 نفر از دختران 25  تا 55 سال تحت حمایت این نهاد به اردوی زیارتی مشهد مقدس با مساعدت خیران و منابع امداد برگزار شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) مود افزود: اردو‌های زیارتی با هدف تقویت و ارتقای روز افزون سطح معنوی، غنی سازی اوقات فراغت، ایجاد نشاط معنوی و تقویت روحیه خودباوری برگزار می‌شود.

محمدپور با اشاره به حمایت‌های همیشگی خیران گفت: مردم نوع‌دوست در تمام شرایط، حامی نیازمندان هستند و امیدواریم این همکاری‌ها در آینده نیز تداوم یابد.

 
نظرشما
آخرین اخبار