کد خبر: ۱۱۴۰۱۳
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۴
رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شمال شرق:
حجت‌الاسلام عدیده گفت: رعایت عفاف و حجاب تضمین‌کننده سلامت جامعه است و توجه به این فریضه مهم، سبب حفاظت از ارزش وجودی زنان در جامعه می‌شود.

حفظ حجاب تضمین کننده سلامت جامعه است

به گزارش آرانیوز از خراسان رضوی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «محمد عدیده» رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا علیه‌السلام، در آیین تجلیل از فعالان امر به معروف و نهی از منکر در عرصه عفاف و حجاب، ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت، با بیان اینکه نهادینه‌‌سازی فرهنگ حجاب و عفاف نیازمند برنامه‌‌ریزی مناسب در جامعه است، اظهار داشت: نقش جامعه اسلامی در ایجاد و ترویج این باور انکارناپذیر بوده و در نگاهی عمیق‌‌تر، ضروری و اساسی است.

وی خانواده را مهم‌‌ترین رکن ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه دانست و خاطرنشان کرد: باور عفت دینی و حجاب اسلامی باید از درون خانواده و از سوی اعضای آن به نسل آینده منتقل شود.

رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا علیه‌السلام با اشاره به نقش موثر‌ آموزشی و پیشگیرانه مدارس در کنار خانواده به منظور ترویج فرهنگ عفاف و حجاب عنوان داشت: نباید اجازه دهیم الگوسازی غیر مکتبی از سوی بعضی از هنجارشکنان در جامعه رخ دهد.

حجت‌الاسلام عدیده بدحجابی را مشکلی مهم در جامعه اسلامی دانست و افزود: جامعه در چنین شرایطی نیازمند ارائه الگویی فاطمی در عرصه عفاف و حجاب است.

در پایان این مراسم، از معلمین مدارس شهرک سازمانی این منطقه که در عرصه عفاف و حجاب فعال بوده‌اند، تجلیل شد.

 

 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار