کد خبر: ۱۱۴۰۱۹
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۲
حفظ آثار دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛
سرهنگ «خواست خدایی» با اشاره به انتشار فراخوان ششمین جشنواره ملی «فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی»، گفت: مرحله استانی این جشنواره در بخش‌های دانش‌آموزی و عمومی در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.
برگزاری ششمین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی
سرهنگ پاسدار «سلمان خواست خدایی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با آرانیوز در کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: همانطور که انقلاب اسلامی را از دریچه دفاع مقدس به جهان صادر کردیم با استفاده از فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی، دفاع مقدس را به جهان صادر می‌کنیم.
 
سرهنگ خواست خدایی به پیشتازی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه فضای مجازی در زمینه دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: هدف از اجرای این جشنواره استفاده از ظرفیت‌های جوانان و نوجوانانی است که در زمینه های دفاع مقدس و مقاومت فعال هستند. 
 
وی ادامه داد: جوانان خود افسران جنگ نرم هستند که می توانند نقش آفرین باشند همانطور که در دفاع مقدس حضور یافتند و یک تهدید بین المللی مانند جنگ را به فرصت تبدیل کردند، امروز نیز از فضای مجازی در حوزه دفاع مقدس و مقاومت به عنوان یک فرصت استفاده می‌شود.
 
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه استان در دوره‌های چهارم و پنجم جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی دارای مقام است، گفت: انتظار می‌رود که با شرکت در این جشنواره در سطح کشور مانند دوره‌های گذشته حضور پررنگی داشته باشیم.
 
سرهنگ خواست خدایی تصریح کرد: این جشنواره در دو بخش دانش‌آموزی و عمومی و در محور‌ها و قالب‌های پایگاه اطلاع‌رسانی و خبر، شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها، نرم‌افزار‌های کاربردی، کلیپ، موشن‌گرافیک، پویانمایی و انیمیشن برگزار می‌شود.
 
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: علاقمندان شرکت در جشنواره فعالان فضای مجازی دفاع مقدس و مقاومت می‌توانند آثار خود را تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ به دبیرخانه جشنواره، به آدرس استان کهگیلویه و بویراحمد، شهر یاسوج، خیابان شاهد ۱۱ پلاک ۸ اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد و یا به شماره ۰۹۳۰۷۱۰۵۹۲۶ در پیام رسان داخلی ایتا ارسال کنند. 
 
وی با تاکید بر اینکه ضریب انتشار و میزان مشاهده محتوا از محور‌های اصلی ارزیابی این دوره از جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی خواهد بود، افزود: در ۲۰ خرداد ۱۴٠۳ اختتامیه استانی برگزار می‌شود و کسانی که رتبه برتر را در محور‌های جشنواره کسب کنند به مرحله کشوری راه پیدا خواهند کرد.
 
 
نظرشما
پربازدیدها
آخرین اخبار